آغاز جنگ علنی ایکاردی با اینتر

۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۷:۰۲
کد خبر: ۵۳۳۲۵۶
به نظر می رسد جدایی مائورو ایکاردی از اینتر به این سادگی ها نیز نخواهد بود.

به گزارش گروه فضای مجازی ، هفته قبل پپ ماروتا، مدیر ورزشی جدید اینتر رسما اعلام کرد نام مائورو ایکاردی در فهرست فروش این باشگاه قرار گرفته و آنتونیو کونته حسابی روی این مهاجم 26 ساله برای فصل بعد نخواهد کرد.

اما در این شرایط نیز مائوریتو تصمیم گرفت کنار دیگر بازیکنان در لوگانو برای تمرینات پیش فصل حضور پیدا کرده تا شاید اینگونه خود را به کونته ثابت کند. اما عدم قرار گرفتن در تمرینات تاکتیکی در نهایت باعث شده وی دیروز در توافق دو جانبه با باشگاه تصمیم بگیرد شخصا تمرینات خود را پیگیری کند.

آغاز جنگ علنی ایکاردی با اینتر

اما ریپابلیکا مدعی شد ایکاردی بعد از اینکه متوجه شده جایی در تور آسیایی اینتر ندارد، حالا موضعی توام با عصبانیت گرفته و به مدیران باشگاه اینتر اعلام کرده قصد دارد تا پایان قرارداد خود تا سال 2021 در این تیم باقی مانده و تمام حق و حقوق خود را از باشگاه دریافت کند.

این در حالیست که با توجه به حواشی اخیر، قیمت مائورو ایکاردی در بازار دچار افت وحشتناکی شده و گرچه تا یک سال قبل رئال مادرید علاقه زیادی به خرید وی داشت و حتی حاضر به پرداخت بیش از 100 میلیون یورو بود، اما حالا کمتر تیمی خواهان حفظ مائورو ایکاردی است و پیشنهادات حول محور 50 الی 60 میلیون یورو تنزل پیدا کرده اند.

 

منبع: ورزش سهارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *