انجام نخستین پرواز از ترمینال سلام

۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵:۰۲
کد خبر: ۵۲۷۳۳۴
دسته بندی‌: اقتصاد ، انرژی
مدیر عامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" از انجام نخستین پرواز ترمینال سلام توسط این شرکت هواپیمایی خبر داد و گفت: این پرواز صبح امروز به مقصد دوبی انجام شد.

به گزارش گروه اقتصاد به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، تورج دهقانی زنگنه با اشاره به انجام نخستین پرواز ترمینال سلام توسط ایران‌ایر اظهار کرد: این پرواز امروز صبح از فرودگاه ترمینال سلام فرودگاه حضرت امام به مقصد دوبی انجام شد.

وی ادامه داد: این پرواز‌ها ادامه دارد و سعی می‌کنیم بخشی از پرواز‌های داخلی را نیز به فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل کنیم.

زنگنه درباره برنامه هما برای انتقال سایر پرواز‌ها به ترمینال سلام گفت: به تدریج تعداد پرواز‌ها زیاد خواهد شد. هم اکنون در حال برنامه‌ریزی برای انجام پرواز‌های حج هستیم و پس از پایان این پرواز‌ها برای انتقال سایر پرواز‌ها به ترمینال سلام برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

گفتنی است: پرواز IR ۶۵۸ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" به مقصد دوبی، صبح امروز از ترمینال سلام انجام شد. این پرواز که توسط ایرباس A. ۳۲۱ ایران‌ایر با رجیستر EP-IFA انجام شد، ۸:۱۵ دقیقه صبح فرودگاه امام خمینی (ره) را ترک کرد و ساعت ۹:۴۵ دقیقه در فرودگاه دوبی به زمین نشست.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *