مرگ مرد ۵۰ ساله در میان شعله‌های آتش/۹ خودروی قدیمی در اتش سوختند

15:06 - 31 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۷۰۹۱
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از حریق مرگبار در زیرزمین یک خانه مسکونی ،سوختن 9 دستگاه دستگاه خودوری کلاسیک و قدیمی و همچنین مرگ مرد 50 ساله در این حادثه خبر داد.

جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه اظهار داشت:ساعت 12:23 ظهر امروز حریق در یک منزل مسکونی در منطقه امین آباد که حریم منطقه 20 شهر تهران است به سامانه  125 اطلاع داده شد و بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود :با حضور آتش نشان ها در محل حادثه مشخص شد در یک منزل یک طبقه ،زیرمینی 150 متری وجود دارد که  مالک در این محل  9 دستگاه خودروی کلاسیک و قدیمی  را نگه داشته بود و تعمیراتی روی آنها انجام می داد.ادامه بررسی ها حاکی از آن بود که  مالک و دو فرزند پسرش مشغول کار بودن که ناگهان آتش سوزی رخ می دهد.زمانی که آتش نشان ها دست به کار شدند خودورها کاملا آتش گرفته بودند و شعله ها درحال سرایت به طبقه مسکونی بالا بود.

ملکی اضافه کرد:دو فرزند مالک از محل حادثه خارج شده بودند ،اما مالک 50 ساله گرفتار شده بود که آنش نشانان هم زمان با  خاموش کردن آتش وی را پیدا کردند و به بیرون انتقال دادند.متاسفانه پس از تحویل فرد حادثه دیده به عوامل اورژانس مشخص شد وی جان خود را از دست داده است .

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *