رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

سرکرده اصلی باند‌های عمده قاچاق مسلح مواد مخدر کشور در جیرفت بازداشت شد

14:02 - 31 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۷۰۷۶
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
سلامی از دستگیری یک قاچاقچی مسلح و شناسنامه دار موادمخدر در جیرفت خبر داد و گفت: ماموران اداره اطلاعات موفق شدند محل اختفای سرکرده اصلی این باند را شناسایی کنند.

یکی از سرکردگان باند‌های عمده قاچاق مسلح مواد مخدر کشور در جیرفت بازداشت شدحسین سلامی دادستان عمومی وانقلاب شهرستان جیرفت در گفت‎وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، از دستگیری یک قاچاقچی مسلح و شناسنامه دار موادمخدر در جیرفت خبر داد و گفت: متهم اقدام به ترانزیت محموله‌های سنگین مواد مخدر در کشور می‌نموده است.

سلامی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: پس از چندین ماه کار منسجم اطلاعاتی از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات شهرستان جیرفت، مشخص شد یک باند قاچاق مواد مخدر محموله‌های سنگین مواد مخدر را از مرز‌های شرقی کشور بارگیری و به استان‌های عمقی کشور ترانزیت می‌کند.

وی اعلام کرد: بلافاصله دستورات قضائی لازم جهت شناسایی و دستگیری اعضای مرتبط با این باند مسلح قاچاق مواد مخدر صادر گردید و ماموران اداره اطلاعات موفق شدند محل اختفای سرکرده اصلی این باند را شناسایی کنند.

دادستان جیرفت افزود: در یک عملیات اطلاعاتی غافلگیرانه، سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق شدند بدون درگیری مسلحانه این شرور مسلح را به همراه یکی از همدستانش در محل مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از محل مقادیری سلاح و مهمات، یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ و مقدار ۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

سلامی با بیان اینکه مقصد نهایی تمام محموله‌های مواد مخدر این باند مربوط به خارج از استان کرمان بوده است، اعلام کرد:این شرور مسلح همچنین به اتهام قتل عمدی نیز تحت تعقیب قضائی قرار داشته است.

این مقام قضایی در پایان ضمن هشدار به قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت و اینکه باید منتظر برخورد شدید دستگاه قضایی باشند، گفت: مردم شریف و نجیب می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق شماره ۱۱۳ به خادمان خود و حافظان امنیت در اداره کل اطلاعات استان کرمان اطلاع دهند.

شایان ذکر است: در چند روز گذشته نیز سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات جیرفت موفق به انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر و دستگیری تعدادی از سوداگران مرگ و توقیف یک محموله نیم تنی مواد مخدر شده بودند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *