به پیکان رفتم تا سهمیه لیگ قهرمانان بگیریم/ در پارس جنوبی به من سخت گذشت

10:02 - 29 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۶۵۵۲
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
حسین پورامینی، بازیکن جدید تیم فوتبال پیکان گفت: امیدوارم بتوانیم برای تیم پیکان سهمیه لیگ قهرمانان آسیا کسب کنیم.

حسین پورامینی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در مورد جدایی از تیم فوتبال پارس جنوبی و پیوستن به باشگاه پیکان، اظهار داشت: بالاخره بعد از مدتی همکاری با تیم فوتبال پارس جنوبی رفتنی شدم. این بار پیکان را انتخاب کردم، چرا که فکر می‌کنم به لحاظ ساختاری وضعیت خوبی دارد.

وی ادامه داد: خیلی‌ها فکر می‌کنند بازیکنان پیکان را به خاطر پول انتخاب می‌کنند، در حالی که اصلا اینطور نیست. قرارداد‌های این تیم اصلا بالا نیست و معقول است. من پیشنهادات مالی بهتر از پیکان داشتم، ولی این تیم را به خاطر ساختار منظم، مدیریت خوب و مربی با دانشی مثل حسین فرکی انتخاب کردم. از طرفی می‌خواهم فصل آرامی داشته باشم و فکر می‌کنم این باشگاه برای من بهتر بود.

بازیکن تیم فوتبال پیکان تصریح کرد: من برای این تیم روز‌های خوبی را پیش بینی می‌کنم. من اینجا آمدم تا به کمک دیگر بازیکنان سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بگیریم. امیدوارم تیم خوبی بسته شود و به اهداف خود برسیم. بدون شک با تمرینات خوب این هدف دور از دسترس نیست.

پورامینی با اشاره به فصلی که گذشت گفت: سال سختی را در پارس جنوبی داشتم. ما تحت فشار بودیم و باید به هوادارانی که همه امیدشان این تیم بود هم جوابگو می‌شدیم. به من که خیلی در پارس سخت گذشت. مخصوصا در هفته‌های آخر که نتایج خوبی هم کسب نکردیم. شرایط مالی بسیار بد بود و بی‌توجهی نسبت به این شرایط بیشتر بازیکنان را اذیت می‌کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این شرایط سخت بیش از همه به بازیکنان ضربه می‌زد. از یک طرف پول نگرفته بودیم و شرایط اقتصادی سختی داشتیم و از طرف دیگر دود نتایج ضعیف به چشم خودمان رفت. بدون شک بازیکنان تیمی که در بالای جدول باشند هم از تیم‌های بهتری پیشنهاد دارند و هم مبالغ بلاتری به آنها پیشنهاد می‌شود. البته من از قراردادی که با باشگاه پیکان بستم راضی هستم و امیدوارم فصل خوبی داشته باشیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *