رودریگو: به خاطر تحقق رویایم به رئال مادرید آمدم نه پول/ همیشه طرفدار این تیم بوده‌ام

21:51 - 28 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۶۴۷۸
دسته بندی: ورزشی ، اخبار خارجی
خرید جدید کهکشانی‌ها می‌گوید هرگز به فکر رفتن به بارسلونا نبوده و برای تحقق رویایش به رئال مادرید ملحق شده است.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ، رودریگو گوئس که با قراردادی ۶ ساله به ارزش ۴۵ میلیون یورو از سانتوس برزیل به رئال مادرید پیوست و عصر امروز (سه‌شنبه) به طور رسمی به هواداران و رسانه‌ها معرفی شد، در اولین اظهاراتش با پیراهن سفید مادریدی‌ها گفت: من مهاجمی سریع و تکنیکی هستم درست به مانند دیگر مهاجمان برزیلی. همچنین ترجیح می‌دهم در پست بال و به خصوص در سمت چپ بازی کنم، اما در نهایت هر جا که سرمربی بخواهد بازی می‌کنم.

این مهاجم ۱۸ ساله صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: قطعاً مارسلو، کاسمیرو و وینیسوس جونیور به من برای وفق پیدا کردن با شرایط تیم کمک خواهند کرد. دلیل انتخاب رئال مادرید این بود که امکانات فوتبال در اروپا بهتر است و به خاطر تحقق رویایم به اینجا آمدم، نه پول!

وی در پاسخ به این پرسش که «بارسلونا هم نسبت به جذب شما علاقه‌مند بود، به این فکر نیفتاید که به این باشگاه بروید؟»، اظهار داشت: قطعاً خیر. تمام کسانی که من را می‌شناسند، می‌دانند که من همیشه طرفدار رئال مادرید بوده‌ام و بحثی در این خصوص باقی نمی‌ماند.

رودریگو در پایان خاطرنشان کرد: اگر نتوانم مستقیم به تیم اصلی رئال راه پیدا کنم، ترجیح می‌دهم به جای قرض داده شدن به تیمی دیگر، در تیم رئال مادرید کاستیا بازی کنم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *