رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

عدم تعیین وقت رسیدگی در پرونده قتل میترا استاد/ تشریفات قانونی در حال انجام است

18:37 - 28 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۶۴۵۳
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
پرونده قتل میترا استاد هنوز تعیین وقت نشده و تشریفات قانونی مربوطه در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، در پی انتشار خبری در برخی از رسانه‌ها مبنی بر تعیین وقت رسیدگی پرونده قتل میترا استاد در تاریخ ۱۰ تیرماه، پیگیری‌های خبرنگار میزان حکایت از این دارد که این پرونده همچنان تعیین وقت نشده و در حال انجام تشریفات قانونی است.

به گزارش ، هفتم خرداد میترا استاد به ضرب دو گلوله در منزل خود واقع در منطقه سعادت آباد تهران به قتل رسید و عصر آن روز نیز محمدعلی نجفى با حضور در پلیس آگاهى تهران به قتل همسر دوم خود به دلیل اختلافات خانوادگى اعتراف کرد.

دادستان تهران سیزدهم خرداد ماه از صدور کیفرخواست محمدعلی نجفی خبر داد و اظهار داشت: با توجه به تکمیل تحقیقات در پرونده اتهامی آقای محمدعلی نجفی دایر بر الف- قتل عمد خانم میترا استاد ب- حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز ج- ایراد صدمه بدنی عمدی منتهی به جرح (غیر فوتی) که با تقاضای اولیای دم مبنی بر قصاص نامبرده، پرونده با صدور کیفرخواست جهت رسیدگی به دادگاه کیفری ارسال شد.

علی القاصی مهر با بیان اینکه پرونده مطروحه از جهت قانونی یک پرونده قتل خانوادگی محسوب می­‌شود که متاسفانه نظایر آن در طول سال اتفاق می‌­افتد، متذکر شد که در خصوص این قبیل پرونده‌­ها از اظهارنظر‌های حاشیه ساز و غیر کارشناسی خودداری شود.

وی افزود: تمام اخبار مرتبط با دستگاه قضایی از مراجع رسمی و مجاری قانونی اعلام خواهد شد.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *