رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

توضیح سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره خداحافظی پژمان منتظری از تیم ملی فوتبال ایران

15:11 - 28 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۶۳۷۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: منتظری در دیدار با سوریه و کره جنوبی به عنوان یک بازیکن باتجربه و موثر در کنار ملی پوشان بود و تا آخرین لحظه مسئولیت خود را به بهترین شکل انجام داد.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، امیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره خداحافظی پژمان منتظری، مدافع با سابقه تیم‌ملی اظهار داشت: پژمان منتظری چهره ارزشمند و نام بزرگی برای فوتبال ملی محسوب می‌شود که شایستگی‌ها و فداکاری‌هایش هرگز از اذهان علاقمندان به فوتبال نخواهد رفت. حضور مستمر او در سالیان متمادی با پیراهن مقدس تیم ملی و تعهد این بازیکن در میدان‌های بزرگ می‌تواند الگویی برای نسل‌های آینده باشد.

وی ادامه داد: سرپرست تیم ملی بزرگسالان، کادرفنی و ملی‌پوشان با افتخار اردوی اخیر تیم ملی برای بازی‌های دوستانه مقابل سوریه و کره‌جنوبی را کنار پژمان عزیز سپری کردند. البته پیش از آغاز این اردو، وی خواهان خداحافظی بود که سرمربی و کادرفنی تیم ملی با این موضوع مخالفت کردند و خواستند تا این بازیکن در این اردو‌ها همراه تیم ملی باشد. بر این اساس، منتظری در دیدار با سوریه و کره‌جنوبی به عنوان یک چهره باتجربه و موثر در کنار ملی‌پوشان بود و تا آخرین لحظه مسئولیت خود را به بهترین شکل انجام داد.

علوی خاطرنشان کرد: در برنامه‌ریزی جدید صورت گرفته از سوی فدراسیون فوتبال، برای هر بازیکنی که از تیم ملی خداحافظی می‌کند برنامه خداحافظی پیش‌بینی خواهد شد. بدون شک، پژمان عزیز را همچنان ملی‌پوش می‌دانیم. فدراسیون فوتبال امیدوار است وی در ادامه مسیر زندگی ورزشی‌اش هم موفق باشد و فوتبال کشور همچنان از شایستگی‌های منتظری بهره‌مند شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *