قیمت سکه و طلا کاهش یافت

13:44 - 28 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۶۳۴۷
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه قیمت سکه طرح جدید طی سه روز اخیر حدود ۱۱۰ هزار تومان کاهش یافته است گفت: کاهش قیمت ارز و کم شدن تقاضا موجب افت قیمت شد.

محمد محمدولی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصاد درباره آخرین وضعیت قیمت سکه و طلا در بازار اظهار کرد: امروز در بازار قیمت تقریبا با نوسان کمی مواجه بوده که مربوط به بازار ارز بوده است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران افزود: یک مثقال طلای ۱۷ عیار یک میلیون ۸۵۱ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار ۴۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار عرضه می‌شود.

وی با بیان اینکه قیمت سکه طرح جدید طی سه روز اخیر حدود ۱۱۰ هزار تومان کاهش یافته است، گفت: سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان و سکه ربع یک میلیون ۶۹۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

محمدولی با بیان اینکه سکه گرمی با قیمت یک میلیون و ۱۳ هزار تومان به فروش می‌رسد، خاطرنشان کرد: به دلیل تقاضا زیاد و عرضه کم این سکه با کاهش قیمت محسوسی مواجه نشده است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران تصریح کرد: کاهش قیمت ارز و کم شدن تقاضا برای خرید سکه طرح جدید موجب کاهش نرخ سکه در بازار شده است.

همچنین قیمت دلار در روز جاری برای خرید در صرافی ملی ۱۳ هزارو ۲۰۰ تومان و برای فروش ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان به ثبت رسیده است.

نرخ یورو نیز در صرافی ملی برای خرید ۱۵ هزار و ۱۰۰ تومان و برای فروش ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان به ثبت رسیده است.

قیمت سکه و طلا کاهش یافت


برچسب ها: بازار طلا قیمت سکه

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *