از شکایت هراسی ندارم/ تنها نقل قولی از ترکاشوند کردم/ بروند فیلم کامل مصاحبه‌ام را ببینند

12:48 - 28 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۶۳۲۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
بازیکن سابق پرسپولیس در واکنش به حواشی مصاحبه اخیرش گفت: چون در بعضی شبکه‌های اجتماعی حرف‌هایم بریده، بریده گذاشته شده، شاید بعضی‌ها منظورم را کامل نگرفته باشند.

از شکایت هراسی ندارم/ تنها نقل قولی از ترکاشوند کردم/ بروند فیلم کامل مصاحبه‌ام را ببینندمهرداد میناوند در گقت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی اعلام کرد از شکایت اعضای هیئت مدیره سابق پرسپولیس هراسی ندارد و تنها نقل قولی از ترکاشوند را در مصاحبه‌اش عنوان کرده است.

میناوند با اشاره به صحبت‌های جنجالی‌اش پیرامون جدایی برانکو که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود اظهار داشت: من با آقای گرشاسبی صحبت کردم و برایش توضیح دادم که من تنها نقل قولی از ترکاشوند مطرح کردم. اگر اعضای هیئت مدیره پاداش 200 میلیون تومانی نگرفته‌اند، خیلی واضح و شفاف مصاحبه کنند و بگویند که چنین چیزی نبوده است. الان هم با کسی جنگ نداریم. همه من را می‌شناسند و می‌دانند از روی دلسوزی و علاقه‌ به پرسپولیس صحبت کردم. اگر چنین پولی پرداخت نشده، به همه بگویند که این مسئله صحیح نیست.

بازیکن سابق پرسپولیس و تیم‌ملی با اشاره به سوتفاهمی که در شبکه‌های اجتماعی ایجاد شده گفت: مصاحبه من طولانی و مفصل است و همه می‌توانند فیلم کامل آن را تماشا کنند تا حرف‌های دقیق من را بشنوند. چون در بعضی شبکه‌های اجتماعی حرف‌هایم بریده، بریده گذاشته شده و سر و ته حرف وجود ندارد، شاید بعضی‌ها منظورم را کامل نگرفته باشند. از آن مصاحبه مفصل تنها یک دقیقه‌اش در برخی شبکه‌های اجتماعی استفاده شده است. بازهم پیشنهاد می‌کنم بروید و فیلم کامل حرف‌های من را ببینید. در کامنت‌هایی که پایین مصاحبه من گذاشته ‌شد، خود آقای ترکاشوند چیزی نوشت و توضیح داد. حتی اگر این کامنت حذف هم شده باشد، اسکرین‌شات آن موجود است.

میناوند در پایان گفت: من با آقای گرشاسبی صحبت و همین توضیحات را ارائه کردم. معتقدم پرسپولیس در دوران آقای گرشاسبی وضعیت خوبی داشت. خود گرشاسبی انسان خوب و سالمی است. زمان مدیریت او احساس خوبی به باشگاه و مدیریت آن داشتم. حالا اگر دوستان حرف‌های کامل من را دیدند و بعد تصمیم گرفتند از طریق قانون اقدام کنند، بنده هیچ مشکلی ندارم  و تا انتها مسئله را دنبال می‌کنم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *