یک هفته خیلی موفق را در ارومیه دیدیم/ چنین جوی را در هر جای دنیا نمی‌توان دید

12:01 - 28 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۶۲۹۰
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
ایگور دولینسک ناظر فدراسیون جهانی والیبال گفت: یک هفته خیلی موفق را در ارومیه دیدیم، همه تیم‌ها برای پیروزی می‌جنگیدند و بازی‌های خیلی خوبی را مشاهده کردیم.

یک هفته خیلی موفق را در ارومیه دیدیم/ چنین جوی را در هر جای دنیا نمی‌توان دیدایگور دولینسک در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص میزبانی ایران از لیگ ملت‌های والیبال اظهار داشت: یک هفته خیلی موفق را در ارومیه دیدیم، همه تیم‌ها برای پیروزی می‌جنگیدند و بازی‌های خیلی خوبی را دیدیم که قطعاً نشان‌دهنده کیفیت بالای لیگ ملت‌ها است.

ناظر فدراسیون جهانی والیبال، درباره تماشاگران حاضر در سالن غدیر ارومیه گفت: میزبانی خیلی خوب بود، ۵ هزار نفر در سالن سروصدای خیلی زیادی ایجاد و به شدت تیم‌شان را تشویق می‌کردند. چنین جوی را در هر جای دنیا نمی‌توان دید، سالن برگزاری مسابقات خیلی زیبا و شکیل بود و هر بازیکنی دوست دارد در این سالن بازی کند و همه چیز واقعاً باورنکردنی زیبا است. خیلی خوشایند است که این همه تماشاگر در سالن حضور داشتند. فقط جالب بود که برای تماشای بازی میزبان تماشاگر به مسابقات نمی‌آمد و برای بقیه بازی‌ها هم سالن پر می‌شد. وقتی هم حتی سالن خالی بود، منظره زیبا و جالبی داشت. هر کسی که به اینجا آمد یک تجربه خوب برایش باقی ماند.

وی در پایان در مورد صحبت‌های کوبیاک خاطرنشان کرد: این مسئله‌ای است بین فدراسیون‌های والیبال ایران و لهستان و فدراسیون جهانی و من در این‌باره نظری نمی‌دهیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *