برخورد دو پراید چهار مجروح بر جای گذاشت

11:03 - 28 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۶۲۷۰
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در پی برخورد دو دستگاه پژو در استان فارس پنج تن مجروح شدند.

به گزارشبرخورد دو پراید چهار مجروح و برخورد دو پژو پنج مجروح بر جای گذاشت/تجاوز به چپ نیسان ۵ کشته و ۴ مجروح داد گروه جامعه ،سرهنگ نادر رحمانی گفت: حوالی ساعت ۱۹ و ۳۵ دقیقه دوشنبه در کیلومتر سه محور کازرون در شمال استان فارس یک دستگاه پژو فارس به دلیل عدم رعایت حق تقدم با پژو ۴۰۵ برخورد کرد که در این حادثه پنج تن مجروح شدند.

وی به برخورد دو دستگاه پراید در استان فارس اشاره کرد و گفت: حوالی ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه دوشنبه در کیلومتر ۲۸ محور بوشهر در شمال استان فارس دو دستگاه پراید با هم برخورد کردند که در این حادثه چهار تن مجروح شدند.

به گفته رحمانی برابر نظر کارشناسان پلیس راه یکی از پراید‌ها به علت عدم رعایت حق تقدم عامل این حادثه شده است.

وی از برخورد یک دستگاه وانت نیسان با سواری پژو ۴٠۵ در کیلومتر ۵ محور شیراز باز هم در استان فارس خبر داد و گفت: در این حادثه که حوالی ساعت ۴:۴۵ دوشنبه بر اثر تجاوز به چپ وانت نیسان رخ داد، متأسفانه پنج تن کشته و ۴ تن مجروح شدند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تصریح کرد: همچنین حوالی ساعت ۲۷ دقیقه بامداد دوشنبه در کیلومتر ۸۵ محور زابل در استان خراسان جنوبی یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ به علت عدم توجه به جلو و یک دستگاه کامیون کاویان به علت توقف در سطح سواه رو بدون رعایت نکات ایمنی، با هم برخورد کردند که در این حادثه یک تن کشته و چهار تن مجروح شدند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *