برخواه: اسامی وزنه‌برداران اعزامی به مسابقات جهانی اواسط مرداد اعلام می‌شود

9:50 - 28 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۶۲۱۶
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان گفت: اواسط مرداد و همزمان با هفته اول لیگ‌برتر باشگاه‌های کشور، رکوردگیری اردونشینان برگزار خواهد شد و ۱۲ ملی‌پوش برای مسابقات قهرمانی جهان در تایلند انتخاب می‌شوند.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون وزنه‌برداری، محمدحسین برخواه در خصوص تمرینات اردونشینان این مرحله، اظهار داشت: تمرینات این مرحله از اردوی آماده‌سازی تیم ملی بزرگسالان کشورمان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی ۲۰۱۹ جهان به میزبانی تایلند، از ۱۰ خرداد در کمپ تیم‌های ملی مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است. شرایط اردو به صورت مناسب و ایده‌آلی دنبال می‌شود و از برگزاری تمرینات رضایت کامل دارم.

سرمربی تیم ملی بزرگسالان در خصوص اضافه‌شدن نفرات جدید به این مرحله از اردو، تصریح کرد: از روز جمعه ۳۱ خرداد "علی داودی" و "حسین سلطانی" دو ملی‌پوش جوانان که به تازگی از مسابقات قهرمانی جهان از فیجی بازگشته‌اند، تمرینات خود را در کنار دیگر ملی‌پوشان بزرگسال، آغاز می‌کنند.

برخواه در ادامه تصریح کرد: تمرینات به صورت مستمر و بدون وقفه در کمپ تیم‌های ملی ادامه دارد. برای آمادگی هر چه بیشتر اردونشینان برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا مرداد یک اردوی سطح دریا در یکی از شهر‌های شمالی کشورمان برگزار کنیم.

وی در خصوص اعلام اسامی نفرات منتخب این اردو به مسابقات جهانی ۲۰۱۹ تایلند خاطرنشان کرد: اواسط مرداد و همزمان با هفته اول لیگ‌برتر باشگاه‌های کشور، رکوردگیری اردونشینان برگزار خواهد شد و ۱۲ ملی‌پوش برای مسابقات قهرمانی ۲۰۱۹ جهان در تایلند انتخاب می‌شوند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *