رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

تبادل نظر کارشناس و متخصصان حوزه زن و خانواده در موضوع صیانت از حقوق خانواده و لایحه تامین امنیت زنان در مقابل خشونت/ نشست استانی چهارشنبه هفته جاری در سراسر کشور برگزار می‌شود

17:44 - 27 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۶۱۴۳
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
اولین جریان ملی هم اندیشی قوه قضاییه جهت مشارکت نخبگان و کارشناسان و صاحب نظران در موضوع ضرورت تامین امنیت زنان و صیانت از حقوق خانواده با تمرکز بر بررسی کارشناسی «لایحه تامین امنیت زنان در مقابل خشونت» برگزار شد.

لایحه تامین امنیت زنانبه گروه حقوقی و قضایی به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، اولین جریان ملی هم اندیشی قوه قضاییه جهت مشارکت نخبگان و کارشناسان و صاحب نظران در موضوع ضرورت تامین امنیت زنان و صیانت از حقوق خانواده با تمرکز بر بررسی کارشناسی «لایحه تامین امنیت زنان در مقابل خشونت» برگزار شد.

در این نشست هم اندیشی که از هشت صبح امروز آغاز و تا ساعت ۱۶:۳۰ ادامه داشت، ابعاد مختلف لایحه تامین امنیت زنان در مقابل خشونت در بوته نقد کارشناس و متخصصان حوزه زن و خانواده قرار گرفت.

گفتنی است روز چهارشنبه ۲۹ خرداد نشست استانی در سراسر کشور به صورت همزمان با همین موضوع از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح برگزار خواهد شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *