امکان استعلام قیمت کالا‌های پرمصرف از طریق اپلیکیشن‌های موبایل

13:50 - 27 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۶۰۷۷
دسته بندی: اقتصاد ، صمت و کشاورزی
رییس مرکز تجارت الکترونیکی ایران از فراهم شدن امکان استعلام قیمت کالا‌های اساسی و پر مصرف از طریق اپلیکیشن‌های موبایلی در آینده نزدیک خبر داد.

امکان استعلام قیمت کالا‌های پرمصرف از طریق اپلیکیشن‌های موبایلبه گزارش گروه اقتصاد ، علی رهبری از فراهم شدن امکان استعلام قیمت کالا‌های اساسی و پر مصرف از طریق اپلیکیشن‌های موبایلی در آینده نزدیک خبرداد و اظهار کرد: پیرو دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت و براساس هماهنگی‌های انجام شده با سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان قرار است که اطلاع رسانی قیمت حدودا ۱۰۰ قلم کالای اساسی و پرمصرف از طریق اپلیکیشن‌های موبایلی شناخته شده و مطرح انجام شود.

وی اضافه کرد: مذاکره با متولیان اپلیکشین‌های موبایلی معروف به زودی انجام خواهد شد و امکان استعلام قیمت کالا‌های مذکور یکی از گزینه‌های اضافه شده به اپلیکیشن‌های موبایلی همچون آپ، روبیکا و ... خواهد بود.

رییس مرکز تجارت الکترونیکی ایران از مذاکره با وزارت ارتباطات برای اضافه کردن گزینه استعلام قیمت کالا از طریق اپلیکیشن " دولت همراه" خبر داد و گفت: به زودی این امکان از طریق این اپلیکیشن موبایلی فراهم خواهد شد.

وی با اشاره به توسعه فناوری در حوزه ارتباطات و راه‌اندازی اپلیکیشن‌های موبایلی ترجیح بر این است که از امکانات مناسبی که وجود دارد؛ استفاده کرد، گفت: در زمینه استعلام کالا‌های پر مصرف از موازی کاری و تولید اپلیکیشن‌های جدید خود داری خواهد شد و در این زمینه اپلیکیشن جدیدی تولید نخواهد شد واز آپ‌های که وجود دارند استفاده خواهد شد.

وی گفت: با این امکان می‌توان مشکل چند قیمتی بودن کالا و سردرگمی مصرف کنندگان در ارزیابی قیمت‌ها را کاهش داد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *