حضور بازیگر سریال بازی تاج و تخت در فیلم مردان ایکس

11:29 - 27 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۵۸۳۷
جهش یافتگان جدید فیلمی رو به اکران در سبک ابرقهرمانی و ترسناک به کارگردانی جاش بون است که بر اساس یک گروه ابرقهرمان نوجوان به همین نام از شرکت مارول کامیکس ساخته شده‌است.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ، جهش یافتگان جدید فیلمی رو به اکران در سبک ابرقهرمانی و ترسناک به کارگردانی جاش بون است که بر اساس یک گروه ابرقهرمان نوجوان به همین نام از شرکت مارول کامیکس ساخته شده‌است.

این فیلم به عنوان چهاردهمین قسمت در مجموعه فیلم‌های مردان ایکس به‌شمار می‌رود. از بازیگران آن می‌توان به آنیا تیلور-جوی، میسی ویلیامز (بازیگر مطرح سریال بازی تاج و تخت)، چارلی هیتون، هنری زاگا و آلیس براگا اشاره کرد.

حضور بازیگر سریال بازی تاج و تخت در فیلم مردان ایکس/////////////////////////////دوشنبه

آنیا تیلور-جوی در نقش ایلیانا راسپوتین/مجیک: جهش‌یافته‌ای روس با توانایی دورنوردی و قدرت‌های جادویی، او خواهر کوچکتر شخصیت ابرقهرمان کلوسوس است. میسی ویلیامز در نقش رِین سینکلر/ولفزبین: جهش‌یافته‌ای اسکاتلندی با توانایی دگرپیکری به گرگ، چارلی هیتون در نقش سم گاتری/کنون‌بال: جهش‌یافته‌ای اهل کنتاکی، هنری زاگا در نقش روبرتو داکوستا/لکه خورشیدی: جهش‌یافته‌ای برزیلی با قدرت جذب انرژی خورشیدی، بلو هانت در نقش دانیل مونستار/میراژ: یک جهش‌یافته سرخپوست بومی آمریکا با توانایی ایجاد وهم، آلیس براگا در نقش سیسیلیا ریس: مربی گروه که یک دکتر پزشک است.

جهش‌یافته‌های جدید در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۲۰ از سوی فاکس قرن بیستم منتشر خواهد شد. نکته جالب در این نسخه از فیلم مردان ایکس عدم حضور تمامی بازیگران اصلی این فیلم و حضور چهره‌های جدید سینمایی است. این فیلم مستقل از مردان ایکس ساخته شده است.

حضور بازیگر سریال بازی تاج و تخت در فیلم مردان ایکس/////////////////////////////دوشنبه

"جاش بوون" و "کریس کلارمونت" نگارش فیلمنامه این اثر که تازه‌ترین نسخه از مجموعه مردان ایکس محسوب می‌شود را از سال گذشته آغاز کرده اند.

این فیلم داستان شخصیت جهش یافته‌ای را دنبال می‌کند که به تازگی زیر نظر اساتید ایکس از مدرسه اکساویر فارغ‌التحصیل شده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *