بازی دوستانه مقابل تیم‌های قدرتمند مفید خواهد بود/ پیش‌بینی نتایج جام‌جهانی سخت است

8:37 - 27 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۵۷۷۶
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
آرمان زنگنه عضو تیم ملی بسکتبال گفت: خوشبختانه مقابل تیم‌های قدرتمندی بازی دوستانه برگزار می‌کنیم و به طور حتم این رقابت‌ها مفید خواهد بود.

آرمان زنگنه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص آغاز اردوی تیم ملی بسکتبال اظهار داشت: با توجه به فصل پر فشار لیگ بسکتبال، قبل از آغاز اردو استراحت خوبی داشتیم که این موضوع خیلی به ما کمک کرد تا آماده تمرینات تیم ملی شویم. البته در این مدتی که اردوها تعطیل بود خود بازیکنان در شهرهایشان به تمرین پرداختند تا از شرایط تمرینی دور نشوند.

وی درباره بازگشت حدادی و نیکخواه بهرامی به ترکیب تیم ملی بسکتبال گفت: تصمیم کادرفنی این بوده که این بازیکنان به تیم ملی دعوت شوند. مطمئنم هر چقدر نفرات خوب در ترکیب تیم ملی برای جام‌جهانی حضور داشته باشند، باعث می‌شود تا در این رویداد بزرگ از تجربیات این نفرات بهتر استفاده کنیم.

بازیکن تیم ملی بسکتبال در مورد دیدار‌های دوستانه تیم ملی پیش از حضور در جام‌جهانی گفت: برگزاری این بازی‌ها خیلی خوب است و می‌تواند به ما کمک کند. خوشبختانه مقابل تیم‌های قدرتمندی بازی می‌کنیم و به طور حتم این رقابت‌ها مفید خواهد بود و رفته رفته به آمادگی صددرصدی می‌رسیم. فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان امکانات خوبی برایمان در نظر گرفته‌اند و و جا دارد از مسئولان کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.

زنگنه در مورد جام‌جهانی گفت: تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه ممکن را بگیریم، البته اینکه چه نتایجی کسب می‌کنیم، قابل پیش‌بینی نیست. می‌خواهیم بالاترین سطح‌مان را ارائه دهیم تا با کسب نتایج خوب دل مردم را شاد کنیم.

وی در مورد حضور بازیکنان جوانان در ترکیب تیم ملی بسکتبال گفت: نمی توان گفت این بازیکنانی که به اردو دعوت شده‌اند بی‌تجربه هستند. خیلی از آنها تجربه حضور در المپیک، مسابقات جهانی و ... را در کارنامه دارند و با این ترکیبی که داریم می‌توانیم امید داشته باشیم در آینده شرایط‌ بهتر شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *