رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

سفیر ایران در روسیه: روابط تهران - مسکو در شرایط فشارها و تهدیدها همچنان پویاست

15:06 - 25 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۵۵۰۲
دسته بندی: سیاست
سفیر ایران در مسکو گفت: در شرایط فشارها و تهدیدها روابط ایران و روسیه همچنان پویا و پرتحرک است و این هفته همایش بزرگ همکاری ایران و قفقاز شمالی و اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی با حضور دو وزیر روس و هیئت تجاری بیش از ۲۰۰ نفره به میزبانی وزیر‌ نیرو در تهران و اصفهان برگزار می‌شود.

در شرایط فشارها و تهدیدها روابط ایران و روسیه همچنان پویا و پرتحرک استگروه سیاسی ؛ مهدی سنایی طی مطلبی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: در شرایط فشارها و تهدیدها روابط ایران و روسیه همچنان پویا و پرتحرک است.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو افزود: این هفته همایش بزرگ همکاری ایران و قفقاز شمالی و اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی با حضور دو وزیر روس و هیئت تجاری بیش از ۲۰۰ نفره به میزبانی وزیر‌ نیرو به عنوان رئیس این کمیسیون در تهران و اصفهان برگزار می‌شود.

روز گذشته نیز حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در حاشیه اجلاس شانگهای در بیشکک قرقیزستان در دیدار با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، روابط تهران – مسکو در منطقه را مثال‌زدنی و در همه عرصه های اقتصادی، سیاسی و بین‌المللی رو به گسترش خواند و تاکید کرد: در شرایطی که امروز مداخلات خارجی در منطقه و تحریم‌های غیرقانونی آمریکا، شرایط ثبات و همکاری را در منطقه مشکل کرده، تعمیق و توسعه روابط تهران – مسکو برای دو کشور و ثبات و توسعه منطقه حائز اهمیت است.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *