رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

افزایش ۴.۵ درصدی تردد در محور‌های برون شهری نسبت به روز قبل

10:13 - 25 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۵۳۴۸
دسته بندی: اقتصاد ، انرژی
در حال حاضر اغلب محور‌های مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد. همچنین در برخی محور‌ها نظیر آزاد‌راه قم-تهران، آزادراه تهران-کرج-قزوین، آزادراه ری-ورامین و محور کرج-چالوس، محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.
به گزارش گروه اقتصاد ، بر اساس اطلاعات سامانه هوشمند تردد شمار بر‌خط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر غیر از محور‌های مسدود و ممنوع ذکر شده، در این گزارش، بقیه محور‌های مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته براساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد ۲۱۶۹ دستگاه تردد‌شمار فعال در محور‌های برون شهری، نسبت به روز قبل ۴.۵ درصد افزایش نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۱.۳ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۹ الی ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صورت پذیرفت؛ هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

*آخرین وضعیت جوی و ترافیکی برخی جاده‌ها

در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده سه راهی چلاو همچنین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل محمدشهر تا پل کلاک گزارش شده است.

هم‌اکنون تردد روان در محور‌های چالوس، فیروزکوه و آزادراه رشت-قزوین (رفت وبرگشت) بدون هیچ‌گونه مداخلات جو در محور‌های شمالی گزارش شده است.

*‌محور‌های دارای بیشترین تردد در ۲۴ ساعت گذشته‌
 
افزایش ۴.۵ درصدی تردرد در محور‌های برون شهری نسبت به روز قبل

 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *