وضعیت هوای استان‌های کشور از امروز تا یکشنبه

15:07 - 23 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۵۰۹۶
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی روز‌های آینده در برخی از استان‌های کشور در ارتفاعات رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد پیشی بینی می‌شود.

به گزارش گروه جامعه ، احد وظیفه در خصوص آخرین وضعیت هواشناسی در استان‌های مختلف گفت: بر اساس آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی طی امروز شمال استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، غرب گیلان و دامنه‌های البرز مرکزی و شرقی عمدتاً در ارتفاعات رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

وی افزود: از روز جمعه تا یکشنبه در برخی ارتفاعات شمال غرب و دامنه‌های البرز مرکزی و شرقی عمدتاً در ارتفاعات در ساعات بعدازظهر بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

به گفته وظیفه طی امروز پنجشنبه ۲۳ خردادماه در جنوب غرب کشور بویژه در استان خوزستان در بعضی ساعات وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک دور از انتظار نیست. همچنین پیش بینی می‌شود در روز پنجشنبه، جمعه و شنبه خلیج فارس مواج باشد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تاکید کرد: آسمان تهران در روز جمعه صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد در روز پیش بینی می‌شود و همچنین در شب نیز صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. دمای هوای تهران نیز در گرمترین و خنک‌ترین زمان به ۳۵ و ۲۴ درجه سانتیگراد می‌رسد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *