دستگاه قضایی با قدرت از رونق تولید حمایت می‌کند

۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸:۳۰
کد خبر: ۵۲۵۰۷۹
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رییس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه دستگاه قضایی با قدرت از رونق تولید حمایت می‌کند بر مبارزه با فساد اقتصادی تاکید کرد.

دستگاه قضایی با قدرت از رونق تولید حمایت می‌کندبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، حجت الاسلام والمسلمین اسمعیل صادقی نیارکی در آیین تکریم و معارفه رییس دادگستری شهرستان ابهر که با حضور امام جمعه، فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد با بیان اینکه حل مشکلات و باز کردن گره ها‌ی مردم یک توفیق الهی است اظهار داشت: حرکت در این مسیر با استمداد از قرآن، اهل بیت (ع) و نماز خصوصا در مسند قضا و قضاوت بایستی سرلوحه همکاران و مسئولین قضایی استان باشد، چرا که حکم قاضی فصل الخطاب است و جایگاه قضاوت، جایگاهی بسیار حساس و بالاست.

حجت الاسلام والمسلمین نیارکی در ادامه خطاب به رییس جدید دادگستری شهرستان ابهر خاطر نشان کرد: در عین حفظ شأن و استقلال دستگاه قضایی همکاری، مشورت و تعامل با سایر دستگاه‌ها خصوصا شورای تأمین برای اتخاذ تصمیمات موثر در جهت خدمت به مردم بعمل آید چرا که برکت و توفیق در کار‌های جماعت است.

وی حمایت از تولید داخلی و اشتغال را از وظایف مهم دستگاه قضایی برشمرد و تصریح کرد: دستگاه قضایی با قدرت از رونق تولید حمایت و با فساد اقتصادی مبارزه می‌کند و واحد‌های تولیدی که بنا به مشکلاتی تعطیل شده‌اند باید به چرخه تولید و فعالیت برگردند.

در این مراسم از زحمات پور رستم رییس سابق دادگستری تقدیر و بهروز عباسی به عنوان رییس جدید دادگسترسی شهرستان ابهر معرفی شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *