رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

دیدار تاج با نماینده ولى فقیه در آذربایجان شرقى

19:57 - 22 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۴۹۸۳
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
رئیس فدراسیون فوتبال در سفر به تبریز با نماینده ولى فقیه در استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، حجت الاسلام آل هاشم در این دیدار با اشاره به برگزارى مسابقات فوتسال قهرمانى زیر ٢٠ سال آسیا در تبریز گفت: فوتبال و فوتسال از رشته هاى مهم و تاثیرگذار ورزش کشور به شمار مى‌روند. باعث افتخار است که ایران از قدرت‌هاى برتر فوتسال آسیا و جهان همچنین از کشورهاى قدرتمند در فوتبال ساحلى به شمار مى رود. فوتبال هم همواره از ورزش‌هاى پرطرفدار و مورد توجه در کشور بوده است.

نماینده ولى فقیه در استان آذربایجان شرقى اضافه کرد: ما حضور آقاى تاج در فوتبال کشور را یک فرصت ارزشمند مى‌دانیم با این وجود تأکید و درخواست ما بر عدالت محورى در فوتبال کشور است. همچنین معتقدیم فدراسیون فوتبال باید به دنبال توسعه فوتبال کشور و دور شدن از فضاى دو قطبى باشد. امیدواریم این اقدامات به شکلى انجام شود که علاقمندان به فوتبال در سراسر کشور از این حوزه رضایت داشته باشند و این پدیده موجب تقویت انسجام و همدلى در سطح کشور شود.

مهدى تاج هم ضمن قدردانى از حمایت‌هاى حجت الاسلام آل هاشم اظهار داشت: ما تلاش مى‌کنیم که همواره مشکلات فوتبال کشور در حوزه‌هاى گوناگون رفع شود و به دنبال اجراى عدالت در فوتبال هستیم. در همین راستا تأکید داریم که مسابقات باید با استفاده از سیستم کمک‌داور ویدئویى (VAR) انجام شود تا دیگر شاهد اشتباهات تأثیرگذار داورى نباشیم. همچنین لازم است مشکلات زیرساخت‌هاى ورزشگاه‌ها و مسئله بلیت فروشى الکترونیکى حل شود. فدراسیون فوتبال مسئول امنیت استادیوم‌ها نیست و تا زمانى که مشکل بلیت فروشى حل نشود و تماشاگر بیش از ظرفیت استادیوم وارد ورزشگاه شود، این مسائل حل نخواهد شد. در واقع ناجا هم با شرایط موجود نمى‌تواند امنیت ورزشگاه را تأمین کند و باید وضعیت بلیت فروشى اصلاح شود. از حسن توجه جنابعالى تشکر مى‌کنم و امیدوارم شاهد حل این مشکلات در فوتبال باشیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *