رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

خودرویی‌ها فرمان بازار را در دست گرفتند/روزهای طلایی بازار بورس

4:13 - 23 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۴۸۷۷
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
بازار بورس اوراق بهادار طی هفته جاری روند صعودی در پیش گرفت و رکوردهای تاریخی را از آن خود کرد که این امر تاثیر خود را بر روی نماد گروه خودرویی گذاشته و ارزش سهام این گروه را افزایش داده است.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد ، بررسی بازار سرمایه طی هفته گذشته از افزایش ۶ هزار و ۳۶۹ واحدی خبر می دهد که این نشان از رشد ارزش سهام در گروه‌های مختلف دارد.

در این میان نمادهای مختلف گروه خودرویی روند متفاوتی را در پیش گرفتند، اما روند کلی از رشد کلی نمادهای اصلی این گروه خبر می‌دهد.  

*سایپا (خساپا)

سهام گروه سایپا در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و از ۱۴ هزار و ۴۱۹ سهم در ابتدای هفته به ۱۷ هزار و ۸۱۰ سهم رشد کرد و حجم از ۳۰۱ میلیون و ۸۵۱ سهم با افزایش به ۴۱۹ میلیون و ۳۳۸ سهم رسید.

درصد تغییرات قیمت پایانی در ابتدای هفته با مثبت ۱.۱۲ درصدی روبرو شد که این روند در پایان به منفی ۱.۰۱ درصدی رسید.
 

بورس خودرویی

 

*ایران خودرو (خودرو)

سهام گروه ایران خودرو در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و از ۲ هزار و ۷۲۸ سهم در ابتدای هفته به ۳ هزار و ۹۱۶ سهم افزایش یافت و حجم از ۳۸ میلیون و ۹۲ سهم با افت به ۶۱ میلیون ۸۶۹ سهم رسید.

درصد تغییرات قیمت پایانی در ابتدای هفته با روند منفی ۱.۵۵ درصدی روبرو شده که این روند در پایان هفته به مثبت ۲.۸۴ درصدی رسید.
 

بورس خودرویی

 

*زامیاد (خزامیا)

سهام گروه زامیاد در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت ۵ هزار و ۲۰۶ سهم در ابتدای هفته به ۴ هزار و ۳۹۷ سهم کاهش یافت و حجم از ۱۱۰ میلیون و ۷۵۶ سهم با روند نزولی به ۹۰ میلیون و ۷۸۹ سهم رسید.

درصد تغییرات قیمت پایانی در ابتدای هفته با روند منفی ۲.۸ درصدی روبرو شده که این روند در پایان هفته به منفی ۱.۱۹ درصدی رسید.
 

بورس خودرویی

 

*پارس خودرو (خپارس)

سهام گروه پارس خودرو در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و تعداد آن از ۵ هزار و ۹۳۰ سهم در ابتدای هفته به ۷ هزار و ۹۰۱ سهم افزایش یافت و حجم آن نیز از ۱۳۶ میلیون و ۶۱۱ سهم با افزایش به ۱۶۵ میلیون و ۳ سهم رسید.

درصد تغییرات قیمت پایانی در ابتدای هفته با روند منفی ۱.۰۸ درصدی روبرو شد که این روند در پایان هفته به رقم منفی ۰.۹۵ درصدی رسید.

 

بورس خودرویی

 

*گروه بهمن (خبهمن)

سهام گروه بهمن در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و سهم در ابتدای هفته از ۴۶۱ واحدی در پایان هفته افزایش و به رقم ۱ هزار و ۳۹۹ واحدی رسید، همچنین حجم از ۴ میلیون و ۷۴۱ با افزایش به ۲۷ میلیون و ۹۳۵ سهم رسید.

درصد تغییرات قیمت پایانی در ابتدای هفته با روند منفی ۲.۴۲ درصدی روبرو شد که این روند در پایان هفته با مثبت ۱.۶۶ درصدی رسید.
 

بورس خودرویی

برای دو گروه سهام گروه سایپا دیزل و سهام گروه ایران خودرو دیزل در هفته جاری مورد معامله قرار نگرفت.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *