می‌خواهم تا المپیک با سپهرزاد کار کنم/ امید زیادی به کسب سهمیه المپیک دارم

9:45 - 24 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۴۷۹۴
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
حسین رسولی پرتابگر دیسک تیم ملی دوومیدانی گفت: دوست دارم تا المپیک ۲۰۲۰، هادی سپهرزاد به عنوان مربی در کنارم باشد.

حسین رسولی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص اینکه قرار شده کمیته بین‌المللی المپیک تا المپیک توکیو ماهی ۵۰۰ دلار برای برنامه‌های تمرینی او پرداخت کند، اظهار داشت: کمیته ملی المپیک از برخی فدراسیون‌های مدال‌آور درخواست کرده بود تا نام یک ورزشکار با استعداد را به IOC ارسال کنند تا این نهاد هر ماه ۵۰۰ دلار برای ورزشکاران به فدراسیون‌های ورزشی ایران پرداخت کند. فدراسیون دوومیدانی نام من و یک ورزشکار دیگر را  به عنوان استعداد برتر به کمیته ملی ارسال کرد که پس از بررسی‌های فراوان من انتخاب شدم.

وی افزود: قرار شده فدراسیون دوومیدانی ماهی ۵۰۰ دلار که این هزینه شامل پول مربی، اردو و ... می‌شود را برای من هزینه کند. حتی تصمیم گرفته شده در کنار این مبلغ، شش هزار دلار هم بابت اعزام به مسابقات برون‌مرزی برای من در نظر گرفته شود.

ملی‌پوش پرتاب دیسک در مورد اینکه آیا مصدومیتش برطرف شده یا خیر، گفت: آسیب‌دیدگی من جدی نیست و می‌توانم پس از مدتی استراحت دوباره به مسابقات برگردم. تنها منتظر این هستم تا فدراسیون تکلیف مربی‌ام را مشخص کند و پس از آن تمریناتم را شروع کنم. به اطلاع اعضای سازمان تیم‌های ملی دوومیدانی رسانده‌ام که نظر من این است تا المپیک توکیو با هادی سپهرزاد کار کنم.

رسولی در خصوص اینکه آیا توانایی کسب سهمیه المپیک توکیو را دارد یا خیر، گفت: در تمرینات و بدون حضور مربی ۶۲ متر پرتاب کردم و اگر حمایت مسئولان ورزش کشور و فدراسیون دوومیدانی از من ادامه داشته باشد، امید زیادی دارم تا بتوانم سهمیه توکیو را کسب کنم. از مسئولان فدراسیون درخواست کرده‌ام تا پیش از المپیک چند مرحله اردو در خارج از ایران داشته باشم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *