دوست دارم به خاطر مسی قهرمان شویم

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸:۰۱
کد خبر: ۵۲۴۶۶۰
سرخیو آگوئرو، ستاره تیم ملی آرژانتین، قهرمانی در کوپا آمه ریکا را بیش از خودش برای مسی می خواهد.

به گزارش گروه فضای مجازی ، سال هاست که تیم ملی آرژانتین به توفیقی در تورنمنت های بزرگ نرسیده است و از آخرین قهرمانی این تیم در کوپا آمه ریکا نیز 26 سال می گذرد. پس از یک جهانی اسف بار برای آلبی سلسته و برکناری خورخه سامپائولی، حالا لیونل اسکالونی با ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان، چشم به قهرمانی در کوپا آمه ریکا دارد.

سرخیو آگوئرو که پس از بازنشستگی گونسالو ایگواین از بازی های ملی، شانس بالایی برای حضور ثابت در ترکیب آرژانتین دارد، پس از یک فصل موفق با سیتی می خواهد کمک کند، تیم ملی کشورش بالاخره به یک عنوان قهرمانی در تورنمنتی بزرگ دست یابد.

دوست دارم به خاطر مسی قهرمان شویم

او در همین رابطه به فاکس اسپورتس گفت:« ببینید، بیشتر دوست دارم به خاطر مسی قهرمان شویم تا به خاطر خودم و از این بابت هیجان زده ام. مسی سال هاست هر کاری انجام داده تا آرژانتین قهرمان شود ولی تاکنون در این امر موفق نبوده است. می خواهم بهترین بازی ها را انجام دهم تا مسی و مردم کشورم به آرزوی شان برسند. با مسی که حرف می زنیم، همیشه می گوییم که خدا کند یک روز این اتفاق بیفتد و آرژانتین قهرمان یک تورنمنت بزرگ شود. این آرزوی همه ماست.»

آگوئرو در مورد وضعیت خودش گفت:« شرایط خوبی دارم و فصل را هم عالی تمام کردم. خوشبختانه مصدوم نیستم و دوست دارم همانطور که در لیگ برتر با سیتی قهرمان شدم، با آرژانتین هم قهرمانی در کوپا آمه ریکا را جشن بگیرم.»

 

منبع: ورزش سهارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *