جاسازی عجیب تریاک در قاب عکس

17:14 - 21 خرداد 1398
کد خبر: ۵۲۴۴۶۶
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از شناسایی و دستگیری دو متهم و کشف مواد تریاک قبل از انتقال مواد مخدر به کانادا خبر داد.

سردار کیوان ظهیری در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه اظهار داشت:ساعت ۱۲ روز گذشته طی تماس ماموران گمرک پست اداره چهارراه لشگر با کلانتری ۱۱۲ ابوسعید مبنی بر ارسال بسته مشکوک به کشور کانادا توسط مرد ۳۳ ساله‌ای، تیم عملیات کلانتری سریعا به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: بسته که حاوی یک قاب عکس ۵۰×۴۵ سانتی متری بود در محل مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد به طرز ماهرانه‌ای در قاب عکس لول‌های حاوی تریاک جاساز شده است.

وی افزود: فرد ارسال کننده که همان موقع در اداره پست حضور داشت مورد تحقیق قرار گرفت و بیان داشت این بسته را از فرد ۳۰ ساله دیگری دریافت کرده است که بیرون از اداره در خودرواش در حال استراحت بود و برای ارسال به این اداره آورده است.

سردارظهیری ادامه داد: به این ترتیب ماموران خیلی سریع وارد عمل شده و با راهنمایی‌های متهم، شخص مورد نظر دستگیر و با دلالت هر دو متهم به کلانتری مشخص شد، آن‌ها هر دو دوست می‌باشند و با این نقشه قصد داشته اند مقدار دو و نیم کیلو تریاک را به کشور کانادا ارسال کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت: یکی از متهمین مدعی بود مواد مخدر مکشوفه را به همراه دوستش از فردی در غرب ایران دریافت کرده است و قرار بوده دو نفری برای ارسال آن به کانادا اقدام کنند که در انتها با تشکیل پرونده ای، متهمین به همراه مواد مکشوفه در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفتند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *