جزئیاتی از دیدار فرمانده ارشد سپاه با راننده وظیفه شناس اسنپ

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶:۴۸
کد خبر: ۵۲۴۴۶۲
سعید عابد، گفت: روز گذشته از دفتر سردار حاجی زاده تماس گرفتند و گفتند سردار مایلند تا با شما دیداری داشته باشند، من با وجود فاصله زیادی که با دفتر او داشتم، خودم را با سرعت به دفتر این فرمانده ارشد سپاه رساندم.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه ، سعید عابد راننده تاکسی اینترنتی که چند روز پیش بابت حجاب به یکی از مسافران خود تذکر داده بود، در خصوص تصویری که از او سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منتشر شد، گفت: روز گذشته از دفتر سردار حاجی زاده تماس گرفتند و گفتند سردار مایلند تا با شما دیداری داشته باشند، من با وجود فاصله زیادی که با دفتر او داشتم، خودم را با سرعت به دفتر این فرمانده ارشد سپاه رساندم.

جزئیاتی از دیدار فرمانده ارشد سپاه با راننده وظیفه شناس اسنپ
عابد ادامه داد: سردار حاجی زاده در این دیدار نصایحی را مطرح کرد که من آن نکات را به جان دل پذیرفتم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بعد از این اتفاقات ارتباطی با آن مسافر داشته است یا خیر، نیز با اشاره به عذرخواهی او، گفت: بعد از این اتفاقات با او ارتباطی نداشته ام و از این خانم بابت عذرخواهی که از افکار عمومی کرد، تشکر می کنم.

عابد افزود: تمایل دارم تا هدیه ای برای این خانم ارسال کنم و خواهش می کنم که بپذیرند.

جزئیاتی از دیدار فرمانده ارشد سپاه با راننده وظیفه شناس اسنپ
وی در پاسخ به این سوال که واکنش مسافرانی که بعد از این اتفاق سوار کرده اید به این اقدام شما چه بوده، گفت: بعد از آن اتفاق از شدت تماس‌ها نتوانستم در اسنپ کار کنم و تنها هر چند ساعت نرم افزار را روشن می‌کردم تا ببینم حساب کاربری‌ام غیرفعال شده یا خیر!ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *