عذرخواهی مسافر پرحاشیه اسنپ+عکس

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰:۴۲
کد خبر: ۵۲۴۳۱۴
طی روز‌های گذشته یکی از رانندگان اسنپ، مسافر خود را به دلیل رعایت نکردن حجاب از ماشینش پیاده کرد. راننده از مسافر خود خواسته بود تا حجاب را رعایت کند که با واکنش منفی مواجه شده بود.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه ، طی روز‌های گذشته یکی از رانندگان اسنپ، مسافر خود را به دلیل رعایت نکردن حجاب از ماشینش پیاده کرد. راننده از مسافر خود خواسته بود تا حجاب را رعایت کند که با واکنش منفی مواجه شده بود. پس از چند ساعت مسافر مذکور با انتشار تصاویر و مشخصات راننده در صفحه شخصی خود در توییتر از مسؤولان اسنپ خواست تا این راننده را اخراج کنند.

+بیشتر بخوانید: اطلاعیه شرکت اسنپ بابت افشای اطلاعات شخصی راننده

این توییت با واکنش‌ کاربران مواجه شد. و کاربران  تهدید کردند که در صورت اخراج این راننده، اسنپ را تحریم می‌کنیم.

در همین راستا، اسنپ در اطلاعیه‌ای به این اتفاقات واکنش نشان داد. در اطلاعیه اسنپ آمده است: طبق قوانین اسنپ، کاربران متعهد به رعایت قوانین اسلامی، اخلاقی و اجتماعی هستند. همچنین حفظ حریم خصوصی کاربران و عدم انتشار اطلاعات شخصی هر یک از طرفین از دغدغه‌های مهم اسنپ محسوب می‌شود.

+بیشتر بخوانید - هشدار دادستان تهران به مدیر اسنپ

اما امروز این مسافر و بعد از واکنش منفی کاربران شبکه های اجتماعی، درصفحه اجتماعی خود ضمن عذرخواهی از «راننده اسنپ، مجموعه اسنپ و تمام کسانی که خاطرشان به موجب جریان اخیر جریحه دار شده» اعلام کرد که «به قوانین کشور التزام و اهتمام دارد.»

اخیرن اظهارات خانمی که توسط راننده اسنپ از ماشین پیاده شد

 


برچسب ها: شکایت خانم

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *