ربیعی: متن استعفای وزیر سابق آموزش و پرورش فردا منتشر می‌شود

۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰:۰۳
کد خبر: ۵۲۳۳۸۸
دسته بندی‌: سیاست ، مجلس و دولت
سخنگوی دولت، گفت: روز سه‌شنبه بطحائی با دفتر واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور تماس گرفت و خواست که تا پیش از اتمام مدت زمان قانونی استعفای مقامات جهت کاندیداتوری در انتخابات اسفندماه مجلس،‌ با استعفای وی موافقت شود که رئیس‌جمهور نیز با این امر موافقت کرد.

/////به گزارش خبرنگار گروه سیاسی ، علی ربیعی در گفت‌وگو با بخش خبری شبکه یک سیما، با اشاره به موضوع استعفای محمد بطحائی وزیر آموزش و پرورش و موافقت رئیس‌جمهور با این استعفا و گمانه‌زنی‌هایی که در این ارتباط مطرح می‌شود، گفت:  آقای بطحایی فردی صادق و وارسته هستند و حتما هرآنچه که گفته‌اند، همانطور بوده که نوشته‌اند.

سخنگوی دولت بیان داشت: ابتدای هفته، بطحایی نامه استعفای خود را برای رئیس‌جمهور فرستاد و در آن قید کرد این استعفا به سبب کاندیداتوری در انتخابات مجلس است.

وی تصریح کرد: روز سه‌شنبه نیز بطحائی با دفتر واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور تماس گرفت و خواست که تا پیش از اتمام مدت زمان قانونی استعفای مقامات جهت کاندیداتوری در انتخابات اسفندماه مجلس،‌ با استعفای وی موافقت شود که رئیس‌جمهور نیز با این امر موافقت کرد.

ربیعی گفت: متن استعفای بطحائی از وزارت آموزش و پرورش، روز شنبه قابل انتشار خواهد بود.

سخنگوی دولت خاطرنشان کرد:‌ با توجه به شخصیتی که آقای بطحایی از آن برخوردار است، قطعا همان چیزی که در نامه استعفایش قید کرده در ذهنش نیز بوده است. البته من نیز گمانه‌زنی‌های طیف‌های مختلف را در مورد این موضوع دیدم اما هرآنچه اتفاق افتاده همین است که من گفتم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *