انتخاب مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از درون سیستم باشد

۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰:۰۲
کد خبر: ۵۲۰۶۹۸
رئیس هیات مدیره کانون عالی انجمن‌های صنفی کارفرمایی ایران گفت: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی باید از درون این سازمان انتخاب شود و فردی متخصص و مسلط به امور باشد.

محمد عطاردیان، رئیس هیات مدیره کانون عالی انجمن‌های صنفی کارفرمایی ایران در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه اظهار داشت: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی باید از متخصصین و افراد با سابقه درون این سازمان انتخاب شود چرا که مدیر خارج از سازمان تامین اجتماعی با مقررات و قوانین این سازمان آشنایی چندانی ندارد و قطعا برای اداره این سازمان بزرگ با مشکلاتی عدیده ای مواجه خواهد شد.

عطاردیان در خصوص زدا، سرپرست سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: سرپرست فعلی سازمان تامین اجتماعی، از افراد متخصص و خبره همین سیستم است و با امور متنوع و مشکلات ریز و درشت این سازمان به خوبی آشناست. 

وی با بیان اینکه زدا به عنوان سرپرست سازمان تامین اجتماعی در چند ماه گذشته ارتباط بسیار خوبی با سایر سازمان ها و دستگاه های مرتبط با تامین اجتماعی، از جمله کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی ایران داشت، افزود: بسیاری از انجمن ها و کانون های صنفی کارگری و کارفرمایی خواهان ادامه فعالیت سرپرست سازمان تامین اجتماعی بر این سازمان هستند چرا که در این مدت احساس کرده اند، سازمان تامین اجتماعی به فکر مشکلات دو سویه کارگران و کارفرماهاست.

رئیس هیات مدیره کانون عالی انجمن‌های صنفی کارفرمایی ایران خاطرنشان کرد: سوابق کاری محمدحسن زدا در طول سال ها خدمت در سازمان تامین اجتماعی باعث امیدواری است تا وی به عنوان ریاست جدید این تامین اجتماعی مشکلات این سازمان را بیش از گذشته مرتفع نماید.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *