سیستان و بلوچستان امروز بارانی است/ هوای تهران امروز کمی ابری همراه با وزش باد است

9:26 - 02 خرداد 1398
کد خبر: ۵۱۹۹۹۰
فریبا گودزی گفت: طی امروز در نوار شرقی سیستان و بلوچستان بویژه در ساعات بعدازظهر و شب،رگبار موقتی باران همراه با رعد وبرق را خواهیم داشت.

آسمان سیستان و بلوچستان امروز بارانی است/ هوای تهران امروز آفتابی است

فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه ، درباره وضعیت هوای کشور طی امروز پنچ شنبه گفت: طی امروز در نوار شرقی سیستان و بلوچستان بویژه در ساعات بعدازظهر و شب،رگبار موقتی باران همراه با رعد وبرق را خواهیم داشت.

این کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه بیان کرد: از جمعه تا اوایل هفته آینده برای اکثر مناطق کشور افزایش محسوس دما بین ۴ تا ۷ درجه‌ای رخ خواهد داد.

وی در ادامه بیان کرد: طی امروز پنج شنبه برای سواحل شمالی و شمال شرق کشور افزایش دما بین ۸ تا ۱۲ درجه پیش بینی می‌شود.

گودرزی در ادامه بیان کرد: از امروز تا شنبه در جنوب غرب کشور و ایلام وزش باد قابل ملاحظه همراه با تندباد لحظه‌ای بویژه در بعدازظهر‌ها پیش بینی می‌شود،لذا احتمال وقوع گرد و غبار و گردوخاک محلی در پاره‌ای از این مناطق وجود دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه از امروز بعد ظهر اوایل شب رگبار و رعد برق باران برای نیمه شرقی و شمال غرب را داریم افزود: در استان‌های کرمان، شمال خراسان رضوی، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان بارش‌ها از شدت بیشتری برخوردار است. همچنین برای فردا در شمال غربی کشور و دامنه های البز مرکزی با رگبار و رعد و برق رو به رو خواهیم بود.

وی در ادامه اضافه کرد: امروز غرب تنگه هرمز و شرق خلیج فارس مواج و طوفانی می‌شود.

گودرزی گفت: هوای تهران امروز در برخی از ساعات ابری همراه با وزش باد خواهد بود و طی فردا کمی ابری، همراه با وزش باد و در بعدازظهر وزش باد شدید با بیشترین و کمترین دمای ۳۱ درجه و ۱۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. آسمان تهران پس‌فردا شنبه کمی ابری در بعدازظهر همراه با افزایش ابر، در بعضی ساعات رگبار، رعد و برق و وزش باد خواهد بود.

وی افزود: امروز همچنین شمال آذربایجان غربی و شرقی با بارندگی همراه خواهد بود.



ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *