رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

راکیتیچ: اینتر؟ هرگز فکر ترک بارسا به ذهنم خطور نکرده است

16:03 - 01 خرداد 1398
کد خبر: ۵۱۹۹۰۸
دسته بندی: ورزشی ، اخبار خارجی
ایوان راکیتیچ، هافبک کروات بارسلونا تأکید کرد قصد ترک نوکمپ در تابستان پیش‌رو را ندارد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ، ایوان راکیتیچ، هافبک کروات بارسلونا در گفت‌و‌گو با نشریه اسپانیایی «موندو دپورتیوو» در خصوص شایعه احتمال پیوستنش به اینتر در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی پیش‌رو گفت: واقعاً نمی‌دانم چرا من را به اینتر ربط می‌دهند! هیچ توضیحی برای این شایعه ندارم.

این هافبک ۳۱ ساله ادامه داد: من هم‌تیمی‌هایی دارم و به آن‌ها احترام می‌گذارم. من جایی هستم که می‌خواهم باشم. اگر اینتر به فکر جذب من افتاده، به این دلیل است که من کارم را خوب انجام داده‌ام. من از بودن در بارسلونا خوشحال هستم.

راکیتیچ تصریح کرد: خانواده‌ام و دخترانم در حال حاضر از بودن در اینجا بسیار راضی و خوشحال هستند و این برایم مهمتر از هر چیز دیگری است، این شایعات توسط من به وجود نیامده و از جانب من تردیدی وجود ندارد. من سه سال دیگر با بارسا قرارداد دارم و می‌خواهم جایی باشم که در آن خوشحالم. در بارسا کارم را به خوبی انجام می‌دهم و به چیزی غیر از فوتبال فکر نمی‌کنم. روزنامه‌نگاران را درک می‌کنم که همیشه گمانه‌زنی‌های خودشان را دارند و هر کسی نظر خودش را دارد.

هافبک کروات آبی‌واناری‌ها در پایان خاطرنشان کرد: به اینتر احترام می‌گذارم، اما هرگز فکر ترک بارسا به ذهنم خطور نکرده است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *