لزوم تعیین تکلیف کالا‌های موجود در انبار‌های سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی

10:41 - 03 خرداد 1398
کد خبر: ۵۱۹۸۷۷
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
معاون قضایی و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی بر تعیین تکلیف کالا‌های موجود در انبار‌های سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در استان تأکید کرد.

لزوم تعیین تکلیف کالا‌های موجود در انبار‌های سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکیبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، بابک محبوب علیلو معاون قضایی و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی در اولین جلسه کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز استان در سال ۱۳۹۸ با تشکر از اعضای کارگروه در اجرای برنامه‌های سال ۱۳۹۷، بر تحقق فرمایش مقام معظم رهبری در راستای رونق تولید با پیشگیری از قاچاق کالا و ارز تأکید کرد.


وی با اشاره به وضعیت انبار‌های سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در استان، تعیین تکلیف کالا‌های موجود را ضروری دانست و تسریع معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی تبریز در پاسخگویی به استعلامات سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی را خواستار شد.

معاون قضایی و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همچنین بر جلوگیری از خروج دام زنده از استان تأکید کرد و هماهنگی دستگاه‌های ذیربط در این موضوع را خواستار شد.

در ادامه پس از بحث و بررسی مقرر شد تعدادی از اعضای کارگروه از انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در استان بازدید کرده و گزارش مربوطه را به معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان ارائه دهند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *