اگر حمایت شویم می‌توانیم سهمیه المپیک توکیو را کسب کنیم/ نیازی به عمل جراحی ندارم

9:51 - 03 خرداد 1398
کد خبر: ۵۱۹۸۰۰
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
محمد دانشور عضو تیم ملی دوچرخه‌سواری کشورمان گفت: اگر مسئولان از ما حمایت کنند خیلی شانس داریم تا سهمیه حضور در المپیک توکیو را کسب کنیم.

محمد دانشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص آسیب‌دیدگی‌اش در جریان مسابقات لیگ برتر دوچرخه‌سواری پیست اظهارداشت: متاسفانه در تهران پیست سرپوشیده نداریم و مسابقات هم در فضای آزاد برگزار می‌شود و باد در بیشتر مواقع شروع به وزیدن می‌کند همین مسئله باعث شد تا تعادلم را از دست بدهم و با مصدومیت مواجه شوم. البته خدارا شکر پس از مراجعه به پزشک مشخص شد نیازی به عمل جراحی ندارم و با استراحتی یک ماهه آسیب دیدگی‌ام برطرف می‌شود.

وی در مورد برنامه‌های پیش‌روی تیم ملی دوچرخه‌سواری گفت: فعلا که برنامه خاصی از طرف مسئولان فدراسیون دوچرخه‌سواری به ما اعلام نشده است. اگر به مسابقات برون مرزی اعزام شویم و در کنار آن هم مسئولان از ما حمایت کنند این شانس را داریم تا سهمیه المپیک توکیو را کسب کنیم.

قهرمان بازی‌های آسیایی اینچئون در خصوص اینکه چرا در چند سال اخیر با افت مواجه شده است، گفت: تمام تلاشم را کردم تا زندگی‌ام تغییر کند و پیشرفت کنم اما هر سال که می‌گذرد مشکلات ما بیشتر می‌شود. معتقدم سایر تیم‌های آسیایی با سرمایه‌گذاری توانسته‌اند از ما پیشی بگیرند. پس از بازی‌های آسیایی جاکارتا نتایجی را که مدنظرم بوده را کسب نکرده‌ام و امیدوارم خیلی زود به روزهای خوب گذشته‌ام بازگردم.

دانشور در خصوص لیگ دوچرخه‌سواری تصریح کرد: کیفیت لیگ خوب است، اما متاسفانه با توجه به مشکلات عمده‌ای که از لحاظ مالی در کشور ما وجود دارد این مسئله باعث شده تا رقم قرارداد ملی‌پوشان خیلی کاهش یابد.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *