سعادتمند: فوتبال ایران نیاز به آرامش و وحدت دارد

۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶:۴۷
کد خبر: ۵۱۹۵۵۲
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
رئیس هیئت مدیره استقلال گفت: مسعود سلطانی‌فر تلاش زیادی برای مقابله با فساد در ورزش و به خصوص فوتبال دارد، ولی نمایندگان و سایر مسئولان هم باید در کنار او قرار بگیرند.

سعادتمند: ورود نمایندگان به نتایج فوتبال حساسیت‌های قومی را افزایش می‌دهد/ فوتبال نیاز به آرامش و وحدت داردبه گزارش گروه ورزشی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، احمدسعادتمند در خصوص دخالت مسئولان د نمایندگان در فوتبال اظهارداشت: ورود نمایندگان به نتایج فوتبال حساسیت‌های قومی را دامن می‌زند و به انسجام ملی صدمه خواهد زد. سلطانی‌فر تلاش زیادی برای مقابله با فساد در ورزش و به خصوص فوتبال دارد، ولی نمایندگان و سایر مسئولان هم باید در کنار او قرار بگیرند.

وی با اشاره به موضوع استیضاح وزیر در مجلس شورای اسلامی گفت: ورود نمایندگان به نتایج فوتبال و سایر رشته‌ها، امکان تصمیم‌گیری و هدایت مجموعه ورزش را از مدیران سلب می‌کند و نباید اجازه داد تحرکات چند کانال و سایت مغرض به فضای ذهنی هواداران و نمایندگان محترم صدمه بزند.

سعادتمند در پایان خاطرنشان کرد: حتما ورزش و به خصوص فوتبال نیاز به آرامش و وحدت دارد و هر چه فضا ملتهب باشد آسیب آن برای مردم ورزش و در نهایت کشور است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *