قطع سهمیه سه ماه ۶۰ خودروی سنگین به دلیل عرضه خارج از شبکه سوخت

۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰:۱۸
کد خبر: ۵۱۸۹۸۹
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
اسفنانی از قطع خدمات دولتی سهمیه سه ماه ۶۰ خودروی سنگین مربوط به یک شرکت توسعه راه سازی خبر داد و گفت: شرکت مذکور با سوء استفاده از سهیمه نفت و گاز ماشین الات سنگین خود مرتکب عرضه خارج از شبکه سوخت به تعداد ۶۰ کارت سهیمه سوخت شده است.

محمدعلی اسفنانی مدیرکل تعزیرت حکومتی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، از قطع خدمات دولتی سهمیه سه ماه ۶۰ خودروی سنگین مربوط به یک شرکت توسعه راه سازی خبر داد و گفت: شرکت مذکور با سوء استفاده از سهیمه نفت و گاز ماشین آلات سنگین خود مرتکب عرضه خارج از شبکه سوخت به تعداد ۶۰ کارت سهیمه سوخت شده است.

وی ادامه داد: این کارت‌ها باید در مسیر ساخت و ساز راه و جاده‌ای کشور مصرف می‌شد، اما در اختیار یک جایگاه سوخت قرار داده شده است تا با فروش آزاد عرضه شود.

وی گفت: موضوع توسط شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه‌ای تهران بررسی و تخلفات مربوطه برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان تهران ارسال شد که در نهایت به موجب صدور رای قطعی شعبه پنجم تجدید نظر تعزیرات حکومتی استان تهران برای ۱۹ فقره تخلف قطع سهیمه سه ماه صادر و متهمین نیز به جزای سنگین محکوم شدند.

لازم به ذکر است خودرو‌های ذکر شده روزانه از سهمیه ۳۰۰ لیتر نفت و گاز سوبسیدی استفاده می‌کردند که به صورت غیر قانونی در یک جایگاه سوخت عرضه می‌شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *