۶۰۰ فقره سرقت در پرونده سارقان خودرو

۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰:۱۳
کد خبر: ۵۱۲۵۹۱
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری اعضای باند سرقت خودرو و تجهیزات داخل خودرو با اعتراف به ۶۰۰ فقره سرقت در این استان خبرداد.

به گزارش گروه جامعه سرهنگ محمد نادربیگی اظهار داشت: درپی افزایش سرقت تجهیزات داخل خودرو در مناطق مختلف استان البرز پیگیری موضوع به صورت ویژه دردستور کار پلیس آگاهی این استان قرارگرفت.

وی اضافه کرد: با تحقیقات بیشتر و تمرکز بر روی مناطقی که سرقت در آن‌ها رخ داده بود محرز شد که عمده این سرقت‌ها در اطراف بیمارستان‌ها و مراکز تجاری انجام شده است.

این مقام انتظامی گفت: با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی ۳ نفر از اعضای باند سرقت خودرو وداخل خودرو دستگیر و به پلیس آگاهی استان البرز منتقل شدند.

سرهنگ نادربیگی خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌های ماموران به جرم خود مبنی بر ۶۰۰ فقره سرقت شامل ۱۵۰ فقره سرقت خودرو و ۴۵۰ فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کردند.

وی در خصوص شیوه سرقت‌ها گفت:: اعضای این باند با پرسه زدن در اطراف بیمارستان‌ها و مراکزخرید، خودرو‌های پراید را که فاقد تجهیزات ایمنی بود شناسایی کرده و با انتقال خودرو به مکان دیگری اقدام به سرقت تجهیزات داخل خودرو کرده و آن را رها می‌کردند.

سرهنگ نادربیگی افزود: متهمان اموال سرقتی را به قیمت کمتر از ارزش واقعی به ۲ نفر مالخر فروخته که با پیگیری ماموران، آن‌ها نیز شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان این که ازمخفیگاه سارقان تعداد زیادی تجهیزات داخل خودرو کشف شد، گفت:: شناسایی مال باختگان در دستور کار پلیس آگاهی استان البرز قرار دارد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *