نماینده ایرانشهر: خسارت سیل به این شهرستان «قابل توجه» است

۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸:۴۲
کد خبر: ۵۱۰۷۷۱
دسته بندی‌: سیاست ، مجلس و دولت
عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه حوزه جنوب این استان به طور مشخص درگیر سیل شد، گفت: خوشبختانه بر اثر سیل‌ در شهرستان ایرانشهر تلفات جانی نداشتیم، اما خسارات مادی قابل توجه بود.
جمع‌آوری داده‌ها از میزان خسارات سیل در بخش‌هایی از سیستان و بلوچستان/ زیرساخت‌های استان باید تقویت شودمحمدنعیم امینی‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی ، با اشاره به اینکه حوزه جنوب استان سیستان و بلوچستان به طور مشخص درگیر سیل شد، گفت: خوشبختانه بر اثر سیل‌ در شهرستان ایرانشهر  تلفات جانی نداشتیم، اما خسارات مادی قابل توجه بود.

وی تصریح کرد: شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان به درجاتی با سیل مواجه شدند که می‌توان از جمله آن به بخش مرکزی «شهرستان ایرانشهر»، «شهرستان دلنگان»، «شهرستان نیک‌شهر» و همچنین «شهرستان سرباز» اشاره کرد.

نماینده مردم «ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، لاشار، بنت، آشار» در مجلس با بیان اینکه بسیاری از زیرساخت‌های ما زیرساخت‌های ضعیفی هستند، اظهار داشت: با توجه به اینکه سابقه سیل وجود دارد باید بیش از پیش به این موارد اهمیت داد و زیر ساخت‌ها تقویت شود.

امینی‌فرد تاکید کرد: در حال حاضر مشغول جمع‌آوری داده‌ها از میزان خسارات سیل در منطقه و حوزه انتخابیه ایرانشهر هستیم. در این راستا به فرمانداران حوزه انتخابیه گفتیم که جمع‌بندی در این راستا داشته باشند تا میزان خسارات مشخص شود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *