۱۰ هزار سیل‌زده خوزستانی در اردوگاه‌های راهیان نور اسکان داده شده‌اند

22:02 - 25 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۹۹۲۸
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: از اولین روز شروع بحران در خوزستان تا امروز جمعیتی بالغ بر ۱۰ هزار نفر در مراکز و اردوگاه‌های راهیان نور اسکان داده شده‌اند.
۱۰ هزار سیل‌زده خوزستانی در اردوگاه‌های راهیان نور اسکان داده شده‌اندسردار «یعقوب سلیمانی» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی ، با اشاره به اسکان دادن سیل‌زدگان استان خوزستان در اردوگاه‌های راهیان نور گفت: از اولین روز شروع بحران در خوزستان تا امروز جمعیتی بالغ بر ۱۰ هزار نفر در مراکز و اردوگاه‌های راهیان نور اسکان داده شده‌اند.

وی افزود: اردوگاه‌های راهیان نور در خوزستان برای اسکان ۱۵۰ هزار نفر پیش‌بینی شده‌اند که البته با وجود شرایط موجود، تدابیری اتخاذ شده که این ظرفیت به  ۲۰۰ هزار نفر هم برسد.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج ادامه داد: از مردم سیل‌زده‌ای که به ناچار خانه و سرپناه خود را رها کرده‌اند تا گرفتار سیلاب نشوند، تقاضا داریم قدم بر روی چشم خادمان خود در قرارگاه‌ها و اردوگاه‌های راهیان نور بگذارند و افتخار میزبانی از خودشان را نصیب بسیجیان کنند.

سردار سلیمانی در پایان گفت: طبق آخرین آماری که داریم، بیش از ۴۰۰ گروه جهادی در استان خوزستان به صورت داوطلبانه در حال خدمت رسانی به مردم سیل‌زده هستند که تعداد بالایی از این آمار را گروه‌های جهادی بومی تشکیل می‌دهند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *