با وجود آبگرفتگی "هور العظیم" موردامنیتی گزارش نشده است

16:20 - 25 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۹۹۱۹
معاون عملیات ناجا در حاشیه بازدید هوایی از مناطق سیل زده و "هورالعظیم" گفت: با وجود آبگرفتگی و سرازیر شدن آب در "هور العظیم" و قطع ارتباط زمینی خوشبختانه از لحاظ امنیتی مورد خاصی گزارش نشده است.

با وجود آبگرفتگی

به گزارش خبرنگار گروه جامعه سردار حسین ساجدی نیا در حاشیه بازدید هوایی از مناطق سیل زده و هورالعظیم اظهار داشت: منطقه هورالعظیم کاملا زیر آب رفته است.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه افزود: در بازدیدی که از پاسگاه‌ها و گذرگاه‌های مرزی داشتیم، خوشبختانه مورد خاصی از لحاظ امنیتی با توجه به اینکه کل منطقه را آب گرفته نداشتیم.

سردار ساجدی نیا ادامه داد: به دلیل وجود سیل در تردد به صورت زمینی مشکل وجود دارد و از طریق هوا و با قایق‌ها این ارتباط برقرار شده است.

معاون عملیات ناجا تصریح کرد: خوشبختانه با حضور سازمان‌های امدادی در کنار نیروی انتظامی، ارتش و سپاه خدمات رسانی‌ها به خوبی انجام شده که با مردم هم وقتی صحبت کردیم خوشبختانه مشکل امدادرسانی وجود ندارد.

سردار ساجدی نیا بیان داشت: در دشت آزادگان به واسطه آبی که سطح منطقه را فرا گرفته ارتباط زمینی قطع شده و می‌طلبد مسئولان ضمن حضور در این مناطق اگر مشکلی باشد، برای هموطنان رفع کنند.

 انتهای پیام /ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *