رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

فرماندار گمیشان: هنوز ۲۴ درصد شهر گمیشان دچار آب‌گرفتگی است

11:31 - 25 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۹۷۴۰
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
فرماندار گمیشان گفت: هم اکنون ۲۴ درصد آبگرفتگی در سطح شهر گمیشان وجود دارد و ۱۲ هکتار از زمین‌های کشاورزی داخل آب هستند.
فرماندار گمیشان:امیرشیر توماج در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی با اشاره به آخرین وضعیت شهر گمیشان پس از بارندگی‌های اخیر بیان داشت: هم اکنون ۲۴ درصد آبگرفتگی در سطح شهر گمیشان وجود دارد و ۱۲ هکتار از زمین‌های کشاورزی داخل آب هستند.
 
وی ادامه داد: ارتفاع آب در برخی از نقاط شهر تا حد ۲۵ سانتی متر می‌رسد؛ با استفاده از پمپ‌ها در حال تخلیه آب‌های سیلاب به سمت تالاب و دریا هستیم.

فرماندار گمیشان عنوان کرد: موضوعات بهداشتی خانواده‌ها پس از سیلاب و استحکام بنا‌ها پس از سیل، از جمله مواردی است که در دست بررسی داریم.
 
وی ادامه داد: کمیته‌ای را تشکیل داده‌ایم که هر روزه به تعداد ۶۰ تا ۸۰ بنا در شهر‌ها و روستا‌های گمیشان سر می‌زنند تا میزان خسارت‌های وارده را بررسی کنند.

توماج افزود: طبق بررسی‌های فعلی، سیل اخیر به سه هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی خسارت وارد کرده است و از این تعداد ۶۰۰ واحد مسکونی دچار خسارت احداثی و بقیه هم تعمیراتی هستند.

وی تصریح کرد: در شهر گمیشان، پس از بروز سیل تاکنون هیچگونه مباحث امنیتی و انتظامی گزارش نشده است.

توماج با بیان اینکه گمیشان دچار مشکلات قطع آب، برق و گاز نیست، گفت: دانش آموزان همه مقاطع تحصیلی شهر گمیشان از روز گذشته (شنبه ۲۴ فروردین) کلاس درس خود را آغاز کردند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *