داوری: فرهنگ میهمان‌نوازی و امکانات فنی کشورمان را به همه معرفی خواهیم کرد

10:47 - 25 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۹۶۹۶
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال گفت: ما در برگزاری این مسابقات لیگ ملت‌های والیبال سعی می‌کنیم به بهترین شکل فرهنگ میهمان‌نوازی را به کلیه تیم‌ها و مسئولان حاضر در مسابقات معرفی خواهیم کرد.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، افشین داوری سرپرست فدارسیون والیبال در جلسه هماهنگی لیگ ملت‌ها در اردبیل گفت: پس از بازدید از ارومیه، به صورت زمینی به اردبیل آمدیم تا از نزدیک اقدامات انجام شده در خصوص برگزاری موفق لیگ ملت‌های والیبال را رویت کنیم.

از استاندار محترم، مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات والیبال استان اردبیل که در تمامی مراحل کسب این میزبانی و تامین زیرساخت‌های آن با جدیت پیگیری و حمایت نمودند، تقدیر و تشکر می‌کنم. ما در برگزاری این مسابقات به بهترین شکل فرهنگ میهمان‌نوازی و امکانات فنی کشورمان را به کلیه تیم‌ها و مسئولان حاضر در مسابقات معرفی خواهیم کرد.

در اجلاس لوزان سوییس، حدود ۴۵ دقیقه در خصوص میزبانی استان اردبیل از این مسابقات بحث و بررسی شد و برخی از نگرانی‌ها در این مورد، رفع شد. تمامی مستندات تعمیرات و تجهیزات را به طور مداوم به فدراسیون جهانی ارسال می‌کنیم. تامین شرایط حضور بانوان در ورزشگاه، از الزامات فدراسیون جهانی است و امیدواریم با توجه به سابقه بسیار خوب استان اردبیل در این زمینه و پیگیری‌های استاندار محترم، این مهم صورت پذیرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *