به خاطر مشغله زیاد آذری من سخنگو شدم/ منصوریان به قولش عمل کرد

9:13 - 25 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۹۶۶۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
احمد جمشیدی سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: با توجه به مشغله زیادی که آذری دارد، اعضای هیئت مدیره و یزدی‌زاده تصمیم گرفتند من را به عنوان سخنگو انتخاب کنند.

احمد جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و پیکان تهران در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر که با پیروزی شاگردان منصوریان به پایان رسید، اظهار داشت: همانطور که قبلا هم گفته بودیم، جایگاه ما در جدول این نبود و خداراشکر توانستیم با کسب نتایج خوب تیم را به جایگاه هشتم جدول برسانیم.

وی افزود: ذوب‌آهن در نیم‌فصل دوم از دیگر تیم‌ها امتیازات بیشتری کسب کرده و بین ۳ تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا هم تیم ما عملکرد خیلی خوبی داشته است. ما ۸۰ درصد از راه صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان را طی کردیم و تیم در شرایط مطلوبی قرار دارد. مشکل تیم در نیم‌فصل اول عدم هماهنگی بین کادرفنی و بازیکنان و همچنین ایراداتی از نظر فنی بود که خداراشکر با حضور منصوریان این مشکلات برطرف شده و او به قولش عمل کرده است.

سخنگو و عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن درباره ممنوع‌المصاحبه شدن سعید آذری به عنوان مدیرعامل باشگاه و اینکه چرا این تصمیم از سوی هیئت مدیره گرفته شده، تصریح کرد: با توجه به مشغله زیادی که آذری و تیم در دو تورنمنت سخت حضور دارد و همچنین وی درگیر کارهای زیر ساختی است، اعضای هیئت مدیره و یزدی‌زاده تصمیم گرفتند من را به عنوان سخنگو انتخاب کنند. من نسبت به دیگر اعضای هیئت مدیره حضور فیزیکی بیشتری در باشگاه و اطلاعات کافی از همه تیم‌های باشگاه دارم و به همین دلیل این انتخاب صورت گرفته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم کنار دیگر اعضای باشگاه امورات را به خوبی پیش ببریم و من هم بتوانم سخنگوی خوبی برای باشگاه ذوب‌آهن باشم. خوشبختانه ما دغدغه خاصی نداریم و یزدی‌زاده هم با حمایت و حضور خود در باشگاه به ما روحیه خوبی می‌دهد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *