رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

بی‌تدبیر مثل کاشانی/ پرسپولیس با وجود شما «باشگاه» نمی‌شود!

16:38 - 24 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۹۵۶۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
آقای کاشانی اگر قرار باشد روزی باشگاه پرسپولیس به قول شما باشگاه شود، با این رفتار‌ها چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ، «پرسپولیس باید باشگاه شود»، این جمله‌ای تکراری از زبان یکی از تکراری‌ترین اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس یعنی جعفر کاشانی است. جعفر کاشانی مدافع سابق پرسپولیس که بین پرسپولیسی‌ها به تحصیل‌کرده بودن معروف است، سال‌ها است که دغدغه باشگاه شدن پرسپولیس را دارد.

کاشانی که چندین سال است عضو یا رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس است در تمام این سال‌ها که قدرت اجرایی دارد هیچ گامی در راستای بزرگترین دغدغه فوتبالی‌اش یعنی باشگاه شدن پرسپولیس بر نداشته است. کاشانی در تمام این سال‌ها هرچند وقت یکبار با انجام یک مصاحبه با اظهارنظر خودش و پرسپولیس را به حاشیه برده است. نکته جالب اما این است که شاید بیشترین کسی که از انتقادهای کاشانی ضربه خورده برانکو است! بله برانکو که در این چند سال پرسپولیسی رویایی ساخته است.

کاشانی در جدیدترین اظهار نظرش که امروز و درست چند ساعت قبل از بازی پرسپولیس و سایپا منتشر شد، اعلام کرده که اگر در این سال‌ها پرسپولیس موفقیتی آورده حاصل زحمات مدیریت بوده نه برانکو و گفته که پرسپولیس به فرد (برانکو) متکی نیست. صحبتی که با واکنش تند هواداران در فضای مجازی روبرو شد، هرچند کاشانی ساعاتی بعد در مصاحبه‌ای دیگر اعلام کرد که از منظورش سو برداشت شده است!

اینکه چرا کاشانی چنین صحبتی کرده جای بحث فراوان دارد اما سوال اینجاست که کاشانی که ادعای سیاس بودن را دارد چرا قبل از یکی از بازی‌های حساس پرسپولیس چنین صحبتی کرده؟ اصلا چه لزومی دارد کاشانی که کوچکترین تاثیری در تصمیمات هیئت مدیره و حتی باشگاه پرسپولیس را ندارد در مورد برانکو و آینده‌اش صحبت می‌کند؟ اصلا کاشانی که به دیسیپلین و نظم و باشگاه بودن اعتقاد دارد چرا باید در چنین مسئله حساسی اظهارنظری بی‌‌تدبیر داشته باشد؟ آنهم در شرایطی که برانکو ماه‌ها است حقوقش را نگرفته است.

آقای کاشانی اگر قرار باشد روزی باشگاه پرسپولیس به قول شما باشگاه شود، با این رفتار‌ها چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد. اتفاقا اگر باشگاه پرسپولیس باشگاه باشد و ساختار داشته باشد و مثلا سخنگوی باشگاه مشخص باشد شاهد چنین اظهارنظرها و ختی دخالت‌هایی نخواهیم بود.

باید دید باشگاه پرسپولیس در خصوص چنین اظهارنظرهایی چه واکنشی دارد و چه زمانی دیگر شاهد چنین اظهارنظرهای پراکنده و جزیره‌واری در باشگاه پرسپولیس نخواهیم بود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *