رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

مشاوران ترامپ اعم از صهیونیست‌ها، سعودی‌ها و منافقین هر یک اهداف خود را دنبال می‌کنند

4:04 - 25 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۹۵۱۵
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
مشاور وزیر امور خارجه کشورمان گفت: اشکال بزرگ تصمیمات ترامپ درباره ایران این است که هیچ‌کدام از مشاوران او اعم از صهیونیست‌ها و سعودی‌ها و منافقین، منافع ملی آمریکا را در اولویت ندارند و هر یک اهداف خود را دنبال می‌کنند.

شیخ‌الاسلام: هیچ‌کدام از مشاوران ترامپ در موضوع ایران، منافع ملی آمریکا را در اولویت ندارند«حسین شیخ‌الاسلام» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی ، با اشاره به قرار گرفتن نام سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی از سوی آمریکا، اظهار کرد: هدف آمریکا از قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی، تحت فشار قرار دادن ایران در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی و روانی بود.

وی با بیان اینکه اشکال بزرگ تصمیمات ترامپ درباره ایران این است که هیچ‌کدام از مشاوران او اعم از صهیونیست‌ها و سعودی‌ها و منافقین، منافع ملی آمریکا را در اولویت ندارند و هر یک اهداف خود را دنبال می‌کنند، گفت: چون مشاوران ترامپ، فهم درستی از داخل ملت ایران را به او ارائه ندادند، اقدامات ترامپ باعث انسجام بیشتر و افزایش وحدت ملت ایران شده است.

مشاور وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه منافع ملی آمریکا حتی برای شخص ترامپ نیز در اولویت نخست قرار ندارد، تاکید کرد: اولویت اصلی ترامپ انتخاب مجدد خودش در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست.

شیخ‌الاسلام همچنین درباره احتمال اصطکاک نظامی نیز گفت: تا وقتی که نیروی دریایی آمریکا رفتار خود را در خلیج فارس تغییر نداده، همان ترتیبات سابق برقرار است و همانطور که در خبرها نیز بیان شد، نیروی دریایی آمریکا اعلام کرده است که ابلاغ خاصی برای تغییر رفتار در خلیج فارس برای آنها نیامده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *