رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

سرپرست معاونت برنامه ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد منصوب شد

14:39 - 24 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۹۴۹۷
دسته بندی: اقتصاد ، انرژی
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، محمدرضا عبدرالرحیمی را به عنوان «سرپرست معاونت برنامه ریزی» این دبیرخانه منصوب کرد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد منصوب شدبه گزارش گروه اقتصاد ، مرتضی بانک در حکمی «محمدرضا عبدرالرحیمی» را به عنوان «سرپرست معاونت برنامه ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» منصوب کرد.

در حکم «محمدرضا عبدالرحیمی» آمده است:
برنامه ریزی، بررسی برنامه‌ها و بودجه پیشنهادی سازمان‌های مناطق آزاد، ساماندهی طرح‌ها و پروژه‌های زیربنایی و نظارت عملیاتی بر حسن اجرای راهبردها، سیاست ها، برنامه‌های بلند مدت و سالیانه، سنجش پیشرفت و موفقیت‌های مناطق آزاد در قالب شاخص‌های کمی در جهت تحقق اهداف نقشه راه کلان مناطق آزاد از مهمترین وظایفی است که انجام آن با همکاری، همدلی و تعامل اثربخش با همکاران سازمان‌های مناطق و با بهره گیری از توانمندی نیرو‌های دلسوز و کارآمد مورد انتظار است.

محمدرضا عبدالرحیمی دارای مدرک دکتری مدیریت، گرایش کارآفرینی است.

وی تالیف و ترجمه متعدد در حوزه‌های مختلف از جمله موضوعات مرتبط به حمل و نقل هوایی، مدیریت راهبردی، برنامه ریزی و موارد مرتبط به حوزه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را در کارنامه علمی خود دارد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *