رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

روز‌های پایانی اجرای قانون جریمه مشمولان غایب

14:27 - 24 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۹۴۹۱
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولانی که بیش از ۸ سال غیبت دارند، تنها تا پایان سال جاری مهلت دارند تا از طریق قانون جریمه مشمولان غایب، وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند.

روز‌های پایانی اجرای قانون جریمه مشمولان غایب

به گزارش گروه جامعه   سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه قانون جریمه مشمولان غایب در طول ۴ سال اخیر اجرا شده، اظهار کرد: مشمولانی که بیش از ۸ سال غیبت دارند، تنها تا پایان ماه جاری مهلت دارند تا از طریق قانون جریمه مشمولان غایب، وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند.

وی افزود: با توجه به نزدیک شدن به روز‌های پایانی سال ۹۷، مشمولان واجد شرایط این قانون، می‌بایست در فرصت باقی مانده نسبت به ثبت درخواست خود از طریق دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس +۱۰) اقدام و مبلغ جریمه را نیز پرداخت کنند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به شرایط اقساط برای مشمولانی که تمایل به پرداخت اقساط دارند گفت: مشمولانی که تمایل به پرداخت اقساطی مبلغ جریمه دارند، می‌توانند تا پایان سال ۹۸ مبلغ جریمه را پرداخت کنند.

سردار کریمی یادآور شد: همچنین متقاضیانی که در ماه‌های گذشته درخواست خود را از طریق دفاتر (پلیس +۱۰) ثبت کرده‌اند، ولی موفق به پرداخت مبلغ جریمه نشده‌اند، نیز می‌توانند از تسهیلات فوق بهره‌مند شوند.

وی در پایان گفت:متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰و یا کانال سازمان به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

 انتهای پیام /ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *