اعزام ۳ تیم پزشکی به مناطق سیل زده خوزستان/اختصاص ۲۳۶ میلیون تومان دارو و بسته‌های بهداشتی

15:07 - 24 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۹۴۶۰
دسته بندی: جامعه ، عمومی
مدیرعامل شرکت شهر سالم از اعزام سه تیم پزشکی و اختصاص ۲۳۶ میلیون تومان به تهیه اقلام پزشکی و بهداشتی به مناطق سیل زده استان خوزستان خبر داد.

به گزارش گروه جامعه ، حمید چوبینه با بیان این مطلب گفت: در خصوص امدادرسانی به مناطق سیل زده کشور در دو بخش پزشکی و تهیه اقلام دارویی و بهداشتی ورود کرده ایم.

وی افزود: با تصویب هیئت مدیره شرکت شهر سالم ۲ میلیارد ریال از محل درآمد‌های شرکت برای کمک به سیل زدگان اختصاص داده شد که با بخشی از این مبلغ دارو و لوازم بهداشتی تهیه شده است. در حال حاضر هم به دنبال نیازسنجی برای تهیه اقلام مورد نیاز هستیم که به زودی به استان خوزستان ارسال می‌شود.

مدیر عامل شرکت شهر سالم عنوان کرد: کارمندان این شرکت نیز تاکنون مبلغ ۳۶۰ میلیون ریال به مناطق سیل زده کمک کرده اند که با این مبلغ هم اقلام بهداشتی و دارویی تهیه شده است.

چوبینه با اشاره به اینکه سه تیم پزشکی به مناطق سیل زده استان خوزستان اعزام شده است، تصریح کرد: هر تیم متشکل از یک پزشک، یک ماما و یک پرستار است که از یک هفته پیش اعزام شده اند و تاکنون از حضور آن‌ها استقبال خوبی شده است.

وی ادامه داد: این تیم‌ها تا زمانی که به حضور آن‌ها نیاز باشد، در استان خوزستان مستقر هستند و اگر نیاز باشد حضور آن‌ها تمدید یا تیم‌های دیگری جایگزین آن‌ها می‌شوند.

مدیر عامل شرکت شهر سالم تاکید کرد: همچنین، با همکاری دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان یک کامیون دارو و لوازم بهداشتی شامل پوشک بچه، بسته‌های بهداشتی مخصوص خانم ها، دستمال و ... به استان لرستان ارسال شده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *