رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

کتاب شهید سعید سیاح طاهری از سوی نشر شهید کاظمی به چاپ می‌رسد

16:00 - 24 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۹۴۴۳
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
کتاب شهید سعید سیاح طاهری به عنوان یکی از فعالان فرهنگی آبادان و فرماندهان دفاع مقدس چاپ می‌شود.

کتاب شهید سعید سیاح طاهری از سوی نشر شهید کاظمی به چاپ می‌رسدرضیه غبیشی در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگی گفت: کتابی درباره شهید مدافع حرم نوشته‌ام که قرار است نشر شهید کاظمی آن را منتشر کند.

وی اظهار کرد: این کتاب درباره شهید سعید سیاح طاهری شوهر خواهرم است که از فرماندهان دوره دفاع مقدس و از فعالان فرهنگی بعد از جنگ در آبادان بوده است.

این نویسنده درباره ویژگی‌های این شهید بیان کرد: وقار، متانت، سعی و تلاش زیادی که برای هر کاری می‌کرد از ویژگی‌های مهم شهید سعید سیاح طاهری بود.

وی افزود: شهید سیاح طاهری به هیچ عنوان کاری را نیمه رها نمی‌کرد. اخلاق خوبی داشت دلش برای فرهنگ آبادان می‌سوخت، فرهنگی که الان یتیم است. مسئولان فرهنگی آبادان هیچ اهمیتی به فرهنگ نمی‌دهند در حالی که شهید طاهری به آن توجه ویژه‌ای داشت. با وجود سن بالا و جانباز بودنش دست از تلاش بر نمی‌داشت و دلسوز بود و می‌خواست برای فرهنگ شهرش کار‌های پرثمری انجام دهد. این در حالی است که امروزه نمی‌شنوم کار فرهنگی در شهر انجام دهد.

غبیشی تاکید کرد: تمانینه و خونسردی از دیگر ویژگی‌های این شهید است که مخاطبان کتابش هم پس از مطالعه شناخت را نسبت به وی پیدا می‌کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *