واکنش فتاحی به حواشی بازی استقلال و سپاهان و نارنجکی که گوجه شد!

12:13 - 24 فروردين 1398
کد خبر: ۵۰۹۴۱۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: ما گزارش اتفاقات بازی روز گذشته را خواهیم داد تا کمیته انضباطی رای خود را صادر خواهد کرد.

به گزارش گروه ورزشی ، سعید فتاحی در گفت‌وگو با رادیو ورزش در خصوص اتفاقات رخ داده بازی روز گذشته سپاهان و استقلال صحبت‌هایی را انجام داد که مهم‌ترین صحبت‌های وی را در زیر مشاهده می‌کنید:

*در اواخر بازی میان استقلال و سپاهان اتفاقی رخ داد و پرتاب یک شی مشکوک به نارنجک به داخل زمین باعث شد تا آتش نشانی وارد عمل شود، اگر چه آن شی گوجه از آب در آمد ولی باعث توقف چند دقیقه ای بازی شد.

*گزارش حواشی بازی را به کمیته انضباطی ارسال خواهیم کرد تا آنها رأی خود را در این خصوص صادر کنند.

*ما قبل از بازی به دوستان یک تذکر در مورد استفاده از بلندگو به تماشاگران سپاهان داده بودیم که این مورد هم رعایت نشد و باعث وقفه در جریان بازی شد، این ۲ مورد بود که باعث شد بازی متوقف شود.

*یک کارگروه تشکیل دادیم که کمیته اخلاق، کمیته انضباطی، کمیته داوران و ... در آن نماینده خواهند داشت.

*قبل از عید هم در لیگ دسته اول پیرامون بحث تبانی اقداماتی کردیم و پرونده آنها به مراجع قضایی ارسال شده است.

*مطمئن باشید لیگ با سلامت کامل در هفته‌های پایانی برگزار خواهد شد.

*پرسپولیس در فینال آسیا باخت ولی هوادارانش کمک کردند، در نوروز هم دربی برگزار شد و خوشبختانه حاشیه‌ای وجود نداشت. اگر این فرهنگ در بین تماشاگران به وجود بیاید مطمئنا به سود فوتبال ما خواهد بود.

*لیگ ما در سلامت کامل برگزار می‌شود.

*رقابت فشرده تیم‌ها را در بالا و پایین جدول شاهد هستیم و امیدوارم مردم کمک کنند که لیگ را با شرایط خوب به پایان برسانیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *